На дійстві обговорили програму заходів до свята. В Івано-Франківську вони вже проводитимуться вдруге.

На прес-конференції були присутні Ірина Лончин, організаторка  від платформи«Тепле місто», міський голова Руслан Марцінків і хедлайнери святкового концерту – гурт «Брати Станіславова».

 “Я дякую ініціаторам заходу за ідею. Такі акції корисні як і для малечі, так і для старшого покоління. Франківськ – місто змін та ідей”, – наголосив міський голова Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

Організатори анонсували,  що 24 червня у Франківську відбудеться благодійний кольоровий забіг.

 “Таких кольорових забігів існує у світі 5. Під час забігу ми будемо кидатись індійськими фарбами, які не шкодять здоров’ю та відпираються. Наш забіг спрямований на благодійну допомогу дітям з погіршенням зору. Буде яскраво та весело», – розповідає організаторка Ірина Лончин.

Також планується провести фестиваль “Місто свідомих людей”. Він передбачає 4 локації з різними напрямками, які будуть цікавими як для дітей, так і для дорослих:

1.«Смартсіті» – площа Міцкевича, біля готелю вул. Лесі Українки;
2. Еколекторій – кована арка (парк Руської Трійці);
3. Екоярмарка – прохід між парками Міцкевича та Руської трійці;
4. Творча майстерня – громадський простір дружній для дітей (біля обласної бібліотеки).

Крім того, увечері 24 червня відбудеться святковий концерт для молоді від гурту «Брати Станіславова». Вони розповіли, що представлять для франківців нову пісню «Дай жити».

“Ми раді, що нас запросили на цей захід. Такі заходи дуже цікаві, і завдяки їм наше місто робиться кращим», – зазначили брати.