Розпочався фестиваль коляди в Івано-Франківську цьогоріч 8 січня. Протягом 5 днів мешканці та гості міста мали змогу насолодитися виконанням колядок різними мовами. Адже серед учасників ХІ Міжнародного фестивалю “Коляда на Майзлях” були колективи з України, Іспанії, Польщі, Румунії та Канади.

“Дякую Богу, що 11 років тому, у Івано-Франківську заснували фестиваль, який давно вийшов за межі нашого міста, країни і навіть контененту. Й що коляда стала об‘єднувати серця українців усього світу. Я мрію, що одного року у нашому місті заспіває хор із Кубані. Ми зробимо для цього все можливе”, – поділився міський голова Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на сайт міської ради.

Серед гостей фестивалю була присутня й народна депутатка Оксана Савчук. Своїми враженнями про ХІ Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях” Оксана Василівна поділилася на своїй сторінці в мережі фейсбук. “Це було справді різдвяне диво. Колективи з Івано-Франківська, Канади, Румунії, Польщі та Іспанії колядували разом. Велика подяка всім, хто долучився до організації фестивалю, а особливо настоятелю Храму Царя Христа Йосафату Хаймику та міському голові Івано-Франківська Руслан Марцінків. Зустрінемося наступного року”, – написала Оксана Савчук.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!