Про це у мережі повідомив депутат Івано-Франківської обласної ради Святослав Никорович, пишуть Версії.

“Щойно комітет Верховної Ради підтримав поправку народних депутатів Олександр Матусевич та Роман Лозинський і відніс Богородчанський район до Івано-Франківського! Це суттєва перемога на шляху до справедливості!”, – написав Никорович.

Нагадаємо, на сайті електронних петицій до Кабміну зареєстрували прохання про включення Богородчанського району до Івано-Франківського.

“В межах Івано-Франківської області Богородчанський район пропонується включити до складу адміністративно-територіальної одиниці з центром у місті Надвірній. Однак це суперечить критеріям формування районного рівня та волі громади Богородчанського району… Приєднання Богородчанського до нового району з центром у місті Надвірна може створити додаткові труднощі та є нелогічним, адже він значно поступається Івано-Франківську в інфраструктурі та сфері послуг, про що заявляють лідери місцевого самоврядування Богородчанщини.
Просимо Кабінет міністрів не ігнорувати волю громади Богородчанського району та найвищого представницького органу Івано-Франківської обласної ради і включити Богородчанський район до складу до адміністративно-територіальної одиниці з центром у місті Івано-Франківськ”, – йдеться у петиції.

Крім того, мешканці Богородчанщини неодноразово протестували під стінами Івано-Франківської обласної ради щодо приєднання Богородчанського району до Івано-Франківського.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!