Результат пошуку зображень за запитом "«ДТЕК»"

Відповідну угоду вже уклали представники компаній, а для її завершення необхідне отримання дозволу від Антимонопольного комітету», пишуть Версії з посиланням на Громадське.

«3 січня 2019 року «ДТЕК Нафтогаз» та NGR B.V. (Нідерланди), уклали договори купівлі-продажу акцій даних компаній», — повідомляють у прес-службі «ДТЕК».

Зазначається, що компанія Ахметова планує збільшити свою частку в «Одесаобленерго» до 68,3% та у «Київобленерго» — до 93,99%.

«Київобленерго» та «Одесаобленерго» — компанії, що здійснюють розподіл енергії в Київській та Одеській областях (відповідно).

Компанія ДТЕК — одна з найбільших енергетичних корпорацій у Східній Європі. Їй належить 9 з 15 українських теплоелектростанцій, а також 17 шахт та вугільнозбагачувальні комплекси. Загалом, компанія є фактичним монополістом на ринку генерації теплової електроенергії в Україні та видобуває близько 85% вугілля, яке використовують українські ТЕС.

28 грудня Антимонопольний комітет ухвалив рішення, що компанія «ДТЕК» не зловживає монопольним становищем на ринку виробництва енергії в Україні. Таким чином, компанію не оштрафували.