Пов’язане зображення

Видобуток вуглеводнів планується шляхом влаштування двох експлуатаційних свердловин (№21, 25). Глибина свердловин до 500 м. Спосіб буріння – роторний.

Площа земельного майданчика під кожну свердловину 0,8-1,6 га. Тривалість циклу спорудження однієї свердловини до 48 діб.

Площа ділянки родовища становить 149,7 квадратних кілометрів в Коломийському та Косівському районах. Очікувані об’єми видобутку природного газу становлять до 10 тис.м3 /добу, пишуть Версії з посиланням на Правда іф.

«Планована діяльність забезпечить: створення нових робочих місць; надходження додаткових коштів у місцеві громади, які будуть використано на нужди громади, реалізацію соціальних проектів», – йдеться у повідомленні.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА, (м.Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23 А, тел./факс (0342) 52-61-50, e-mail: main@eco.if.gov.ua, контактна особа – Пліхтяк Андрій Дмитрович.

За даними ЄДРПОУ, кінцевим бенефіціаром ТОВ «ПАРІ» є Микола Злочевський – колишній міністр екології та природних ресурсів України в уряді Миколи Азарова.