Правоохоронці такі не змогли встановили осіб, які розмістили банер з зображенням мера Львова з червоною цяткою на лобі, неначе від пострілу.

Напередодні ввечері у центрі міста на будівлі старого ЦУМу невідомі особи вивісили антимерський плакат і розкидали листівки із написом «Садовий геть з престолу». Як розповідає 5 канал, в той же час на площі Ринок невідомі особи запалили димову шашку.

За хуліганські дії правоохоронці затримали трьох неповнолітніх молодиків, однак ті свою причетність до події заперечують. Чи є ці два інциденти – запалення димових шашок та розміщення банера справою рук одних і тих же винуватців – встановлює слідство.

Андрій Садовий, міський голова Львова: «Якихось так особливих емоцій немає. Тато передзвонив. Десь по медіа це розказали – зразу хвилюється. Я кажу: «Тато, спокійно – «то ли еще будет»». Я розумію, що такі часи можуть бути не прості, наступні».

Сергій Зюбаненко, начальник міського управління міліції Львова: «Встановивши, що дані особи є неповнолітніми, вони разом з батьками були запрошені до Галицького райвідділу, де надали пояснення, що були свідками цієї події. Хоча особи, які затримували, прямо вказували, що дані особи кидали ці димові шашки».

З цього приводу Сергій Зюбаненко, начальник управління міліції Львова, поінформував, що за фактом злочину відкрито кримінальне провадження через хуліганство. “Заяви міського голови з цього приводу не було. Про листівки нам стало відомо із засобів масової інформації”, – сказав пан Зюбаненко.