Комунальники оголосили курс на нульову смертність на дорогах Франківська

Він зазначив, що в Європі є понад 900 міст, де у минулому році не загинула жодна людина на дорозі. 41 місто, де немає смертельних ДТП п’ять років, 16 міст, де не гинуть люди вже шість років. Смушак каже – така статистика свідчить про увагу тамтешніх дорожників до облаштування безпекової інфраструктури. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Ми спочатку думали як латати ями, потім, як трохи краще робити дороги, а потім про безпеку людей. В Європі навпаки, в першу чергу думають про безпеку людей”.

За словами комунальників, вони теж поставили собі за мету досягнути нульової смертності на дорогах міста. Для цього облаштовують острівці безпеки, направляючі острівці, малі кільця, антикишені.

У 2017 в роботі 13 таких об’єктів на які передбачені понад 2,3 млн грн. Зокрема оголосили тендер на облаштування кільця в перетині Довгої-Берегової-Північного бульвару. Якщо все буде добре, десь за місяць там почнуть облаштовувати кільце. Будуть направляючі острівці на Галицькій в районі моста, на вокзалі. А ще – острівці безпеки на Галицькій 203, Надрічній, Галицькій-Дністровській-Новгородській.

Також комунальники спроектували кільце на Вовчинецькій, Деповського, Сагайдачного, триває погодження цієї розв’язки.