Відомі політики та бізнесмени, які мешкають в елітному передмісті столиці, мають шанс на власній шкурі випробувати, що таке безкоштовне загальнодержавне медичне обслуговування. Бо у Відень до лікаря не полетиш, у реанімацію в Мюнхен не пустять.

Критично-саркастичний пост Олексія Давиденка у Facebook менш ніж за добу зібрав тисячі вподобайок, поширень та коментарів.

Конча-Заспа приречена. Приречена вперше за багато років на власній шкурі випробувати державну українську охорону здоров’я.

Телефонують нинішні депутати.

Телефонують колишні міністри

Телефонують політики всіх мастей і регалій.

Усі запасаються захистом, усі просять розповісти про тести, усі наперед шукають контакти в лікарнях.

Щодня надходять повідомлення про віп-хворих на коронавірус серед депутатів, колишніх посадовців і різних впливових людей з оточення олігархів.

Хтось каже, їх 10. Хтось каже, що 20. У будь-якому випадку їх уже багато і ставатиме ще більше.

І Олександрівська лікарня – це найкраще, що в них є. Повірте, для них, після клінік Ізраїлю, Німеччини та Австрії, – це рівнозначно п…здецю.

Ви думаєте, чому вони не поспішають у стаціонар і просять залишити їх удома в ізоляції?!

Бо ж знають, що там, в інфекційних стаціонарах, – лютий треш.

Вони будували Україну для нас – а доведеться пожити в ній трохи самим. Настав час, коли всі ті, хто будував і водночас обкрадав цю чудову країну протягом останніх 25 років, раптом усвідомили, що все йде не за планом. До Відня на консультацію до лікаря не полетиш. У реанімацію в Мюнхені чартер не пустять. А у приватних українських лікарнях інфекційних відділень для віп-коронавірусних немає. От же ж біда яка!

Їм у цьому лайні тут доведеться лікуватися, захищатися від голодних бунтів, а може, і вмирати. А вмирати ж не хочеться.

Справдилася мрія мільйонів українців.

Рятуватимуть від вірусу їх в обшарпаних палатах, зі смердючими туалетами, без протоколів лікування, без достатньої кількості обладнання, без ресторанного харчування та змінної постільної білизни. І головне. Рятуватимуть їм життя люди, у яких місячна зарплата – як один їхній похід на обід у ресторан. Вони так уже обісралися, що навіть негайно вирішили дати лікарям подвійну ставку і почати рахувати зарплату погодинно.

Де ж ви раніше були?

Вони зараз ставлять масово в лікарнях ШВЛ, УЗД і рентгени. Вони зараз скидаються на ремонти палатних боксів. Вони зараз масово шукають знайомих серед українських лікарів. Вони просто подивилися на [інфікованого коронавірусом нардепа Сергія] Шахова, інших віп-знайомих, які вже зараз лежать масово із пневмонією у своїх домівках, і раптом усвідомили, що біда за дверима, а бігти від неї нікуди – тільки у звичайну державну інфекційну.

Їхній найстрашніший сон раптом став реальністю – їх ніде більше не чекають і ніде не приймуть.

Із грошима, лімузинами, охоронцями й особистими літаками багато з них відчують на власній шкурі, що таке безкоштовне загальнодержавне медичне обслуговування.

Welcome to Ukraine!

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!