Результат пошуку зображень за запитом "школярі"

Часи, коли у школах та інших навчальних закладах ніхто  не приділяв  уваги тому, якими стільцями та партами користуються учні чи студенти, вже давно минули. Однотипні, незручні, а інколи і навіть небезпечні меблі у класах – перегорнута сторінка історії шкільної освіти. На сьогодні для школярів створюється величезна кількість якісних, комфортних та навіть креативних меблів, котрі не лише зручні та безпечні, але й мотивують до навчання. Але як не розгубитися у великому асортименті? На сайті https://www.osvito.com ви знайдете якісні шкільні меблі, котрі забезпечать надійність та комфортність для учнів.

Результат пошуку зображень за запитом "шкільні меблі"

На що слід звернути увагу при виборі шкільних меблів

Щоб шкільні меблі служили довго і надійно та максимально підійшли під потреби, слід максимально обдумано підійти до питання їх вибору. В першу чергу слід звернути увагу на наступні критерії.

Міцність і надійність

Ні для кого не є секретом, що учні часто полюбляють використовувати меблі на власний розсуд – розгойдуватися на стільцях, сидіти на партах чи навіть ходити по них. Це сприяє значно швидшому зношенню та навіть поломці меблів, а також несе певну загрозу життю та здоров’ю дитини. Тому головним критерієм при вибору шкільних меблів є їх міцність та надійність. Зазвичай, основою стільців та парт для школярів є металокаркас, який виготовлений зі сталі. Це забезпечує міцність виробу, що у свою чергу сприяє тривалому періоду експлуатації та мінімізує можливість травмування дитини. Матеріали, з яких виготовляється шкільні меблі, повинні бути надійними, екологічно чистими. Ідеальний варіант: ламінована ДСП, з класом емісії Е1 або МДФ, яка не містить шкідливих речовин, таких як формальдегіди. Такі меблі є досить практичними.

Безпечність

Із міцності шкільних меблів впливає і наступний критерій при їх виборі – безпечність для дітей.  Міцні меблі забезпечать гарантію того, що вони не зламаються і не травмують дитину. Всі елементи меблів повинні бути гладкими, а кути закругленими, деталі кріплення (гвинти, шурупи) не повинні випирати, адже часто дитячі пустощі можуть обернутися на серйозні проблеми.

Практичність

При виборі шкільних меблів, слід звернути увагу і на те, що вони повинні прослужити не один рік. Тому зверніть увагу на покриття поверхні. Не варто обирати шкільні меблі, поверхня яких покрита звичайною емаллю. Краще вибирати меблі з порошково-полімерним покриттям, яке забезпечить біль тривалий термін використання.

Результат пошуку зображень за запитом "шкільні меблі"

Комфорт та зручність

Комфорт і зручність шкільних меблів має великий вплив не тільки на здоров’я учня, але й на його успішність та бажання вчитися.

У сучасному світі значно збільшилася кількість дітей, котрі у досить ранньому віці мають різноманітні проблеми із хребтом. Часто причиною цього є неякісні або неправильно підібрані шкільні меблі. Учні проводять дуже багато часу на стільцях  за шкільними партами, що впливає на розвиток хребта та формування їхньої постави. Шкільні меблі повинні бути якісними, комфортними і підібраними відповідно до індивідуальних параметрів школяра (вік, зріст).
В протилежному випадку вони будуть викликати дискомфорт у школяра та завдавати шкоди його здоров’ю.

Підходьте до покупки шкільних меблів виважено!

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!