Результат пошуку зображень за запитом дивани"

Важко собі уявити дім, в якому не було б зручного дивану, м’ягкого крісла чи пуфа. Ці речі стали надзвичайно звичними та необхідними для нас. Вмоститися зручно на комфортному та красивому дивані після важкого робочого дня чи провалятися на ньому у вихідний день – чи не ритуал кожного. Але, на жаль, з часом улюблені меблі втрачають свій первісний вигляд, зазнають забруднень, механічних пошкоджень та потертостей. Це дуже псує зовнішній вигляд виробу та навіть цілої кімнати, в якій вони знаходяться.

Диван, крісло або пуф з плямами від пролитих рідин, подряпинами від домашніх тварин – не найкращий елемент домашнього інтер’єру.  З часом тканини банально затираються, розтягуються і псуються. Інколи пошкоджень зазнає і сам каркас виробу. Тому часто поcтає питання про купівлю нового дивану. Це досить непросте завдання і до нього варто підійти серйозно та відповідально. Пропонуємо корисні поради, які допоможуть вам обрати диван, що не тільки служитиме довго і надійно, але й стане окрасою кімнати.

  1. Визначтеся із розміром дивану, який Вам потрібен

До уваги слід взяти розміри кімнати, де стоятиме диван  – чим просторіша кімната, тим більший диван пасуватиме до неї. А також слід врахувати його основне призначення – використовуватиметься тільки для сидіння й відпочинку перед телевізором чи Вам необхідний диван, котрий виконуватиме й функції ліжка.

Результат пошуку зображень за запитом дивани"

  1. Оберіть стиль дивану

На даний момент є безліч варіантів диванів, котрі відрізняються як за стилем, так і за функціональністю. При виборі слід врахувати особливості інтер’єру кімнати та дому загалом. Щоб не помилитися у великому різноманітті експерти рекомендують замовляти виготовлення диванів конкретно під ваші вимоги. Диван под заказ – це гарантія, що ви отримаєте саме те, що найбільше підходить вашим потребам. Це можливість проявляти свою індивідуальність та креативність через втілення сміливих і нестандартних ідей  у кольорі, матеріалі чи навіть формі дивану.

  1. Оберіть матеріал для свого дивану

Дивани можуть виготовлятися із багатьох типів тканин. Шовк, мікроволокно, фактурна тканина, шкірозамінник, шкіра тощо. Шовк надає дивані ніжний і насичений вигляд, але вимагає ретельного догляду. Волокно робить диван привабливим і його легко чистити. Шкіряні дивани надають приміщенню сучасний та стильний вигляд і доступні в найрізноманітніших кольорах. Щоб обрати найкращий для вас варіант рекомендуємо звернутися за порадою до фахівців.

Результат пошуку зображень за запитом дивани"

  1. Колір

Колір дивану слід підбирати відповідно до кольору стін. Вони повинні гармонійно поєднуватися та не контрастувати одне з одним. Якщо купівля нового дивану для вас є серйозною витратою  і ви плануєте не змінювати його довгі роки, то слід обирати нейтральні кольори.

  1. Платіть за якість

Якість та надійність дивану залежить від його основи, наповнювача та оббивки. Завжди звертайте увагу на якість матеріалів, з яких виконаний виріб.

Бажаємо вам вдалих покупок!