Результат пошуку зображень за запитом "веб камери"

На даний момент є безліч варіантів на різний бюджет та гаманець і обрати оптимальний саме для вас варіант буває досить складно. Давайте розглянемо, які параметри слід враховувати під час свідомого вибору такого пристрою.

На що слід звернути увагу, при виборі веб-камери

1. Матриця

Серйозні пристрої оснащені CCD-матрицями. Вони забезпечують низький рівень шуму, але в той же час досить дорогі. Однак основна мета веб-камер полягає в спілкуванні через інтернет, тому цілком достатньо буде CMOS-матриць, які є значно дешевшими. Але якщо ви збираєтеся використовувати камеру в інших цілях і з програмами розпізнавання обличчя, то рекомендується використовувати CCD-матрицю. Вони забезпечують відео найвищої якості. Зверніть увагу на чутливість матриці – мінімальний рівень освітленості для нормальної зйомки.

2. Роздільна здатність

Якість зображення залежить від роздільної здатності пристрою (вимірюється в пікселях). В залежності з якою метою використовуватиметься камера слід обирати і роздільну здатність пристрою:

  • роздільна здатність 320х240 досить хороша для стандартних конференцій;
  • роздільна здатність 640×480 досить хороша для запису відео;
  • роздільна здатність 1280×960 і більше необхідна для масштабних знімків.

На сайті  https://lube.ua/ ви знайдете якісні веб-камери, які задовільнять навіть найвибагливішого покупця. 

3. Кадри в секунду

Третім надзвичайно важливим параметром веб-камери, що відповідає за якість, є кадри в секунду (FPS). Чим більше кадрів в секунду, тим плавніше і візуально приємнішим буде зображення. Рекомендовано купляти пристрої  з показником FPS принаймні 25.

Результат пошуку зображень за запитом "веб камери"

4. Варіанти кріплення

Цей параметр залежить від місця використання веб-камери. Спосіб встановлення пристрою може бути таким:

  • Настільний. Це найкращий вибір, якщо на робочому столі багато місця. Камера встановлена ​​на звичайній підставці;
  • На «шпильку». Веб-камера встановлена ​​на моніторі;
  • Комбінований. Перші 2 варіанти поєднуються;
  • Підвісна. Така техніка кріплення застосовується, коли камера використовується для відеоспостереження.

5. Параметри підключення

Найбільш популярні моделі камер оснащені USB (2.0 або 3.0) підключенням. Цей інтерфейс дозволяє швидко передавати дані. Якщо у вас настільний комп’ютер, вам слід придбати кабель не менше 1,5 метра, щоб не виникало проблем під час встановлення веб-камери. Довжина насправді не має значення для ноутбука. Також слід згадати камери, підключені через Bluetooth або Wi-Fi, але вони дорогі і працюють менш стабільно, тому вони не настільки широко розповсюджені.

Мережеві веб-камери можна підключити через Інтернет. Зазвичай такі пристрої встановлюються на вулиці та в дитячих кімнатах, щоб батьки могли дистанційно контролювати свою дитину. На сайті Lube.ua ви зможете обрати якісні веб-камери, що повністю задовільнять ваші вимоги.

Результат пошуку зображень за запитом "веб камери"

6. Підтримка операційної системи (ОС)

Більшість веб-камер підтримують ОС Windows. Тим не менш, купуючи веб-камеру, вам слід звернути увагу, чи працює пристрій у вашій системі.

7. Додаткові параметри

Слід зазначити наступні додаткові параметри, які можуть бути дуже корисними та потрібними:

  • Автоматичне збільшення. Дорогі моделі мають можливість автоматичного збільшення. Це дозволяє користувачеві встановити масштабування об’єкту в автоматичному режимі.
  • Вбудований мікрофон. Якість мікрофона, як і якість вбудованої камери, не завжди найкраща, однак, вона добре працює для випадкового спілкування, і вам не доведеться купувати мікрофон окремо.

На яку суму слід розраховувати при виборі веб-камери

Визначте для себе, яку суму грошей ви готові витратити на купівлю нової камери. Веб-камери відрізняються за ціною, коливаючись від 25 до 150 доларів. Зважуйте плюси і мінуси ретельно. Та обирайте веб-камеру відповідно до ваших потреб. Моделі з високим рівнем функцій, як правило, мають набагато кращу якість аудіо та зображення, ніж моделі низького класу і відповідно вартують на порядок вище.

Читайте також: основні ознаки, що ваш ноутбук от-от вийде з ладу