Але як максимально скористатися своєю ставкою, щоб отримати дохід? Який найкращий спосіб непогано заробляти на ставках?

Пропонуємо корисні поради, які допоможуть вам максимально ефективно робити ваші ставки та заробляти на них.

Знай свій спорт зсередини

Справа не лише в тому, яка футбольна команда виграла свої останні шість матчів, але наскільки добре вони справді грали наступально та оборонно. Чи добре вони грали, яким було володіння м’ячем та точність передач, а чи просто їм пощастило? Цікавтеся та досконало вивчайте всі деталі того виду спорту, в якому плануєте робити ставки. Вони повинні збирати та вивчати багато інформації, аналізувати її та робити висновки, які допоможуть вам робити правильні ставки та вигравати гроші.

Фаворит не завжди перемагає

Це здається очевидним, але, тим не менше, завжди пам’ятайте про це. Поразку терплять і навіть найсильніші та явні фаворити – головне зуміти правильно розпізнати момент, коли це трапиться.

Знайдіть свою букмекерську контору

Проаналізуйте наявний ринок та оберіть букмекерську контору, яка пропонує найвигідніші умови, бонуси та зручність у співпраці. Букмекерская контора Pin-up bet – має легальний статус, що дозволяє без проблем робити ставки на улюблені команди. Це – компанія з міжнародним статусом, що гарантує надійну співпрацю. Окрім того, за реєстрацію ви можете получить бонус от Pin-up.

Чим менше позицій, тим більше шансів

Це здається очевидним, але про це забувають – чим менше позицій у вашій ставці, тим більше шансів здобути перемогу. Дуже часто, роблячи ставки, гравці спокушаються на коефіцієнти, які отримують за сумою багатьох позицій, але цим самим вони значно знижують імовірність перемоги.

Якщо ви робите ставку з метою заробити гроші, робіть невеликі ставки. Одна команда, максимум три-чотири в одній ставці.

Досконало вивчіть умови та переконайтеся, що ви розумієте правила ставки

Ви повинні досконало розуміти варіанти ставок, щоб уникнути непорозуміння. Поширеною помилкою є ставка за тайм / повний час проти виграшу обох таймів. Якщо ви зробите ставку на виграш в таймі /матчі, ваша команда просто повинна виграти в таймі, який ви обрали та здобути перемогу у матчі. Якщо ж ви обрали ставку «виграш обох таймів», ваша команда повинна здобути перемогу у кожному з таймів окремо.

Не робіть ставку серцем

Ви вболіваєте за свою улюблену команду та прагнете, щоб вона здобула перемогу у важливій грі. Ваше бажання перемоги улюбленої команди наскільки сильне, що впливає на прийняття рішення щодо ставки. Ви вірите в перемогу і не можете раціонально оцінити шанси команди на перемогу, прорахувати всі за і проти. Роблячи таку ставку, дуже легко програти гроші.

Оберіть свою мить  

Важко визначити правильний час, щоб зробити свою ставку. Рекомендується ставки на спортивні змагання робити вдень. Але більшість букмекерів підвищать ціни або матимуть спеціальні пропозиції напередодні популярної події.

На менш популярних видах спорту можна заробити більше

Дуже часто букмекерські контори, щоб спонукати робити ставки на менш популярні види спорту, пропонують значно вищі коефіцієнти. Це хороша можливість непогано заробити. Але перш ніж робити ставки, вам слід ретельно вивчити вид спорту.

Успіху!