Цифрові технології настільки стають звичними, що без них наше життя здається неповноцінним та обмеженим. На сьогодні важко собі уявити людину, котра б не користувалася інтернетом чи не мала профілю у соціальній мережі. Величезна частка бізнесу ведеться саме онлайн, від першого контакту та знайомства потенційного клієнта із брендом до здійснення замовлення та оплати послуги. Зайвим буде наголошувати, що будь-яка діяльність, не залежно від виду та сфери, повинна бути представлена у мережі інтернет.

Наявність власного сучасного та якісного веб-сайту – це необхідність, яка диктується часом, а ігнорування її загрожує крахом. Але просто мати веб-сайт – недостатньо. Пам’ятайте, що веб-сторінка – це обличчя вашого бізнесу, це те, як вас сприймають тисячі користувачів, а враження від вашого сайту проектується на вашу діяльність та прямо впливає на прийняття рішення – чи захоче потенційний клієнт чи партнер мати справу саме з вами.

Яким повинен бути сучасний веб-сайт

 1. Мобільна адаптивність

Сучасний веб-сайт, не залежно від його призначення – чи це простий сайт-візитка чи величезний портал або інтернет-магазин повинен бути оптимізований під мобільні пристрої. Це не просто тренд, а необхідність, адже велика частина трафіку надходить саме із смартфонів і ця цифра невпинно зростає. Адаптивні веб-сайти  підлаштовуються під ширину екрану, на якому вони переглядаються, забезпечуючи однаковий рівень користувальницької роботи на кожному пристрої та зберігають весь вміст. Тобто, сайтом однаково зручно та приємно буде користуватися як з ноутбука чи персонального комп’ютера, так і з планшету і смартфону.

 1. Проста і зрозуміла навігація

Хороший досвід користувача базується на тому, чи може він знайти те, що шукає. Зайшовши на ваш сайт, користувач повинен точно знати, де саме він перебуває, як він туди потрапив і як дістатися до того місця, де він хоче бути.  Навігація на вашому сайті повинна бути чіткою, зрозумілою та простою. Ось кілька корисних порад щодо навігації:

 • обмежте кількість елементів у своєму меню. Майте максимум 7 розділів, щоб не створювати плутанину.
 • навігація повинна бути на видному місці, щоб її можна було легко знайти;
 • переконайтесь, що ваш логотип завжди повертається на головну сторінку. Це дає змогу вашим відвідувачам швидко та легко розпочати пошук;
 • чіткий дизайн. Це не місце для фантазійних шрифтів – розбірливість на першому місці з навігацією. Обов’язково використовуйте належний інтервал, це особливо важливо для мобільних пристроїв.
 1. Чудовий візуальний дизайн

Перше враження надзвичайно важливе і може вплинути на подальше прийняття рішення. Візуальна привабливість вашого веб-сайту повинна впливати на вашу аудиторію. Це спонукає її залишатися на вашому веб-сайті. Ваш сайт має всього декілька секунд, щоб справити позитивне перше враження на потенційного клієнта та дати йому зрозуміти, що веб-сайт та бізнес – надійні та професійні. Головне – не перестаратися. Найкращий варіант – довірити розробку веб-сайту фахівцям, котрі мають відповідний досвід та навички. Redstone  – команда професіоналів, яка підносить веб дизайн та створення сайтів на якісно новий рівень. Веб розробка реалізується завдяки поетапним завданням, в процесі виконання яких залучаються кваліфіковані фахівці різних напрямків діяльності.

Redstone  береться за розробку веб сайту будь-якого рівня складності та гарантує індивідуальний підхід і якісний кінцевий продукт. Клієнтами компанії були такі відомі бренди, як соки «Galicia», пиво «Микулинецьке», банк «Львів», піцерія «LA П’єц», театр пива «Правда» та багато інших.

 1. Цінний контент

Ще однією важливою складовою, на яку слід звернути увагу, є вміст, який ви використовуєте на своїх веб-сторінках. Текст вашого веб-сайту повинен бути інформативним, унікальним та легким для читання.

Щоб створити змістовний контент, вам потрібно буде опрацювати вашу цільову аудиторію та створити вміст, що базується на її потребі.  Ще одна причина для адаптації вашого вмісту до своєї аудиторії – це для SEO. По суті, ключові слова, які ви використовуєте, допоможуть вашому веб-сайту розміститись у потрібних місцях у Google. Основна причина, по якій люди відвідують веб-сайти, – це інформація, тому переконайтеся, що вона доступна, розбірлива та зрозуміла.

 1. Швидкість завантаження сторінок сайту

Ще один показник якісної та ефективної роботи веб-сайту – це швидкість з якою завантажуються його сторінки.

Якщо для завантаження сторінки потрібно більше 5 секунд, це може спричинити розчарування у ваших відвідувачів, і вони, ймовірно, вийдуть.  Дотримуйтесь цих порад, щоб ваш сайт працював максимально швидко:

 • видаліть будь-яких непотріб – це дозволить не перевантажувати сайт;
 • не використовуйте занадто великих зображень – завантаження сторінок з такими картинками може значно уповільнитися;
 • використовуйте кешування браузера, щоб зберігати кешовані версії статичних ресурсів. Це може значно пришвидшити вашу сторінку;
 • оптимізуйте свій веб-сайт для смартфонів та планшетів;
 • використовуйте лише ті плагіни, котрі дійсно необхідні вам.