Результат пошуку зображень за запитом "петро порошенко досягнення"

Серед інших такий список опублікував користувач Олександр Пронішін на своїй сторінці в Facebook.

Серед досягнень на букву “А” користувачі соціальної мережі виділили армію, асоціацію з ЄС, антипутінську коаліцію, автокефалію, а також автоматичне відшкодування ПДВ.

“Б” – безвіз, банківська система, очищена від банків-пилососів, бюджети обласних центрів виросли в 2 рази, побутова корупція знижена, бум української музики, кіновиробництва і книговидання “, – перераховується в алфавіті.

Крім того, серед основних досягнень Порошенко користувачі виділили відновлення економічного зростання, децентралізацію, мир в переважній більшості областей, реформу ЗСУ та економічну незалежність від країни-агресора.

Відзначимо, що “Алфавіт Порошенка” набирає популярність в соціальних мережах, широко обговорюється і доповнюється самими користувачами.

“Не знаю, на яку букву: ГПУ довела до судових вироків 2300 кримінальних справ по корупції”, – зазначив користувач Shlomo Vasyliovych.

“Спасибі, скопіювала, доповнила антикорупційними органами і декларуванням чиновників і депутатів”, – прокоментувала публікацію Світлана Самбірська.