Користувачів соцмережі шокувало вбивство шести вовків у Карпатах. ФОТО 16+

Очевидно, відстріл вовків зумовлений різким збільшенням популяції хижаків впродовж останнього десятиріччя, пишуть Версії з посиланням на «Вікна».

ЗМІ неодноразово повідомляли, що вовки зграєю полюють на худобу. А все тому, що сіроманців стає більше — їх ніхто не відстрілює. Крім того, голод жене вовків ближче до людей.

Після сутінків людям радять не виходити надвір та не випускати дітей. А ще — мати в хаті рушницю напоготові.

Проте цього тижня користувачів соцмережі обурили світлини вбивства вовків на території Ясінянського держлісгоспу поблизу села Чорна Тиса, які оприлюднив Василь Рибалко.

«Мороз по шкірі від людської жорстокості і екологічної безграмотності».

«Я розумію є така робота вбивати.Але таку кількість?І ще з таким захопленням видавати це за норму. Наш вік точно буде приречений. Так мабуть звірі б не поступили».

«Мудаки!! Вас не було кому відстрілити!! алкашня яка потім бухає!!!! це жорстоке поводження з тваринами!!!».

«Жодний вовк не нападе на вовка а людина на людину це зробить!!! так хто тварь??? Вас мудаків до стінки і таке саме селфі зробити!».

Проте думки розділилися. Інші користувачі стали на захист мисливців:

«І правильно зробили!!!нема що вовкам шастати біля села!!!забили-на то були причини!!!»

«За цілий рік вони шкодять і повірте шо то казка шо поїдають старих і хворих. Не санітар а вбивця бо дуже часто вбиває за для розваги і навіть не їсть вптльовану добич. А його вполювати вдається лише взимку. Хоча він мені також дуже подобаеться але людина єдиний аргумент цьому досить пластичному хижакові».

Згодом світлини і відео були видалені з мережі.

Тим часом, фахівці радять: зустрівши хижака, потрібно поводитися впевнено. Спробувати його відігнати гучним голосом. Не робити різких рухів і не намагатися тікати.

Довідка. Чорна Тиса — село в Україні, в Закарпатській області, Рахівському районі. Біля села розташовані: іхтіологічний заказник «Біла та Чорна Тиса», ботанічний заказник «Станіслав», а також пам’ятки природи: «Кедр європейський» та«Андромеда».