Галич посиленими темпами готується до відзначення 1115-річчя. Днями у голови Галицької РДА Григорія Івасишина відбулася розширена нарада щодо виконання запланованих заходів.

Зокрема, за словами міського голови Ореста Трачика, у місті вже відремонтовано дорожнє покриття на трьох вулицях. Зараз здійснюється заміна бордюрів та підготовка до настеляння нового асфальтного покриття на вул. Караїмській.

А на історичному, тепер уже пішохідному мості через Дністер, який з’єднує центральну частину міста з лівобережною, демонтують асфальтне покриття. Міст тривалий час знаходився в аварійному і не зовсім привабливому стані. Натомість тут буде встановлене покриття із спеціально підготовлених дерев’яних брусів.

До впорядкування міста залучено і місцевих підприємців. Вони прокладають бруківку біля своїх магазинів та офісів, оновлюють їхні фасади.

Загалом, на відзначення 115-річниці Галича, яке відбудеться 28 та 29 вересня, заплановано чимало культурних заходів. Галичани та гості матимуть змогу побувати на екуменічному молебні, Міжнародному турнірі з міні-футболу, концерті артистів української естради, майстер-класі з народних ремесел, молодіжному флеш-мобі, а також переглянути історичну фотовиставку, взяти участь у святковому велопробігу, покататися на атракціонах, відвідати з екскурсіями історичні об’єкти давнього Галича, потанцювати на дискотеці і помилуватися святковим салютом.

А головним культурним заходом програми святкування стане обласний конкурс хорового мистецтва “VIII Галицька хорова академія”, у якій планують взяти участь півсотні колективів з усього Прикарпаття.