Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ патрульні машини"

Корупцію в лавах правоохоронців запідозрили патрульні Івано-Франківська. Випадково дізналися, що мити та чистити свої службові автомобілі мають на автосервісі і за це платить держава. Натомість роками власноруч мили їх у боксі на території управління, – , пишуть Версії з посиланням на СПЕЦКОР | Новини 2+2.

Не діставши детальної відповіді від свого безпосереднього керівництва, копи написали рапорт до Києва.

Михайло Грицишин на службі від початку створення патрульної поліції. Запевняє, жодного разу на автосервіс не їздив.

“Коли ми прийшли на службу, три роки тому, нам сказали, що потрібно мити автомобілі. Ми їх миємо”, – заявив Михайло Грицишин, патрульний.

Куди роками діваються гроші, передбачені на миття патрульних автомобілів, копи від свого керівництва, кажуть, відповіді так і не отримали. Відтак, 40 співробітників написали рапорт в Київ.

Головний патрульний області запевняє, що у рапорті наклеп. Тендер на обслуговування патрульних автомобілів проводили у столичному департаменті. Туди ж і йдуть всі звіти від приватного підприємця щодо виконання робіт. Торік на мийку та хімчистку заклали близько 80 тисяч гривень.

“Я не даю команди патрульним мити автомобілі у нас на мийці. Тому, як часто вони туди заїжджають самостійно, за своїм бажанням… На підприємстві, яке обслуговує, працює одна людина – мийник. Є людський фактор – людина може захворіти”, – прокоментував Олег Костенко, начальник УПП в Івано-Франківській області.