Купувати дітям одяг і взуття в інтернет-магазинах – дуже зручно: не потрібно витрачати час на довгі прогулянки з малюком, якого приваблює все підряд, можна спокійно вибрати те, що дійсно подобається, порівняти ціни, а можливість доставки до дверей спрощує процес. Як купувати онлайн дитячі речі, щоб покупка не розчарувала ні вас, ні дитину? Розглянемо основні правила «дитячого» інтернет-шопінгу.
Дитячий одяг та вимоги до нього
Зазвичай дитячий одяг розділяють на кілька груп: ясельний вік, дошкільний і шкільний. До кожної пред’являють свої вимоги.
Перша група – це період від новонародженого до 3 років. У цьому віці юний організм ще не знайшов повноцінні навички терморегуляції, яка формується тільки до трьох років. Тому важливо не перегрівати дитину. Не варто надягати на малюка вузький одяг – це може привести до деформації грудної клітки. Тканина повинна бути натуральною. Ідеальні – трикотаж, бавовна, фланель. Також важливі легкість одягання і якість фурнітури; детская одежда в магазине Беби Фокс – це завжди якісні, зручні та привабливі речі, які полюбляться вашим малюкам з першого погляду.
Друга група – це рухливий вік дітей дошкільного віку. В цей період дітки активно граються, бігають, сідають, падають. Одяг повинен відповідати цьому: бути міцним, вільним, не утрудняти рухів. Вимоги до тканини залишаються такими ж, але допустимо присутність синтетичних волокон, які надають речам вологостійкості і інших важливих властивостей. В даному випадку не підходять речі, виготовлені на 100% з бавовни або льону.
Третя група – вік, коли дитина йде в школу. При виборі одягу для школи враховуйте, що діти носять шкільну форму по 6 годин поспіль. Тому вона повинна бути комфортною, добре відводити вологу, витримувати численні прання.
Основні Критерії вибору дитячого одягу
- одяг для дитини повинне бути безпечним. Довіряйте брендам, які спеціалізуються на виробництві дитячих речей. Це гарантує високу якість пошиття і те, що тканина не викличе у дитини алергію;
- річ має бути відповідного розміру. Невеликий запас «на виріст» допустимо, але в розумних межах;
- важливою є зносостійкість матеріалу. Малюк може за день міняти по кілька комплектів одягу, тому прати доведеться часто. Щоб одяг радував довго, він повинен бути високої якості;
- забудьте про правило «рожеве – для дівчаток, блакитне – для хлопчиків». Багато речей (тим більше для новонароджених) однаково підходять малюкам обох статей. Це істотно розширює діапазон вибору, а іноді – і допомагає батькам заощадити.
- сміливо вибирайте яскравий одяг: так, поєднувати такі речі між собою трохи складніше, але з ними гардероб вашого малюка буде соковитим і красивим. Головне – щоб барвники тканини були безпечними.
- дитині має подобатися те, як вона одягнена. З певного віку діти починають проявляти характер, вибираючи одні речі і відкидаючи інші. Заохочуйте прояви індивідуальності, даючи можливість їм самим вибирати одяг, прислухайтеся до їхньої думки. Схвалення однолітків і можливість самовираження – дуже важливий аспект дорослішання, з яким стикається кожна дитина.
Підбираємо розмір одягу
У різних виробників одягу різні розмірні сітки. У когось моделі ширші, у когось – вужчі. Звідси – різні пропорції, довжини, підсумкові показники. Поняття «маломірки» все частіше звучить в обговореннях. До того ж всі діти різні. Знаючи про особливості статури дитини, постарайтеся заздалегідь приміряти різні речі з лінійок різних брендів.
Корисні поради:
- при виборі верху (суконь, сорочок, джемперів) важливо враховувати обхват грудей, талії, довжину рукава.
- штани і шорти вибирають за обхватом стегон і висоті посадки.
- якщо модель нестандартна і ви не впевнені в розмірі, краще вибрати одяг з гумкою замість блискавки на талії або еластичними вставками, які дозволять скорегувати невеликі похибки в разі помилки.
Особливості вибору дитячого взуття
Взуття для ще несформованої дитячої стопи потрібно підбирати особливо ретельно. Якщо воно занадто вільне, дитина буде падати, якщо тісне – не зможе ходити. Тому потрібно виміряти сантиметри, спираючись не на вказаний розмір, а на довжину устілки.
Поставте ніжку малюка на папір, натисніть злегка, щоб імітувати крок з вагою, і обведіть слід. Довжина відстані від великого пальчика до крайньої точки п’яти і є розмір ноги дитини.
Найчастіше розмір розраховується із запасом на сантиметр. Цього вистачить на кілька місяців зростання ноги. Краще не брати взуття, у якій запас перевищує 1,5 см.
Наявність невеликого жирового прошарку на ступні дитини не дає їй відчувати біль при ходьбі в неправильно підібраному взутті, тому батькам слід бути уважними.
Вибирайте натуральні матеріали: шкіра, шерсть, фетр, повсть, які забезпечують хорошу циркуляцію повітря і водонепроникність.
Супінатор – найважливіший момент вибору, оскільки саме в дитячому віці можна уникнути проблеми розвитку плоскостопості.
Краще, якщо підошва буде легкою, щоб гнутися і не завдавати дискомфорту при ходьбі. П’ята повинна бути твердою, тому що її завдання – міцно тримати ніжку. Важливо також, щоб черевики або кросівки для малюка мало важили.
Зверніть увагу і на носок виробу. Дитячі пальчики повинні бути у вільному просторі, тому приділіть увагу внутрішньому краю взуття, природне положення великого пальця – запорука здорової ходьби.
Ці нехитрі правила зроблять покупку дитячого одягу і взуття в інтернет-магазині простішою і комфортнішою. Приємний і продуктивний шопінг онлайн – це просто!