Меморандум підписали голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, голова Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області Сергій Шакун та виконавча директорка АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин, пишуть Версії з посиланням на сайт Косівської районної ради.

Метою цього трьохстороннього Меморандуму є об’єднання зусиль та налагодження співпраці у сферах спільної зацікавленості: економіки та інвестицій; туризму; енергозбереження; охорони навколишнього середовища, освіти і науки, культури та спорту; охорони здоров’я; соціального захисту населення; розвитку місцевого самоврядування та ініціатив територіальних громад тощо.

Сторони взяли на себе зобов’язання всебічно сприяти досягненню головної мети задекларованих у Меморандумі намірів – забезпечення сталого розвитку територіальних громад Прикарпаття та Луганщини, підтримки патріотичного і волонтерського рухів, пропагування ідей єдності та цілісності Української держави.

Косівська районна рада стала першою серед представницьких органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області (після Івано-Франківської міської ради), яка налагодила партнерські відносини з Луганщиною.

З 4-ї хвилини – на відео урочистий момент підписання Меморандуму про партнерство і співпрацю між Косівською районною радою, Попаснянською ВЦА з Луганщини та АОМС ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” під час Форум місцевого розвитку.