Результат пошуку зображень за запитом "Садиба святого миколая"

Вже доброю традицією стало опікуватися саме в цей день дітьми з обмеженими фізичними можливостями, дітьми з неблагополучних сімей та сімей, в яких виховуються діти-сироти, пишуть Версії з посиланням на Косівську РДА.

Не оминули цьогоріч увагою й дітей із сімей учасників АТО, яких було запрошено у маєток Святого Миколая в с. Пістинь на святкування VI районного   фестивалю “Новорічно-різдвяна іграшка”.

Дітей та батьків із святом привітали голова Косівської районної державної адміністрації Томащук З.Ю., голова Косівської районної ради Ванджурак П.І. та його заступник Петричук В.В., завідувач сектору молоді та спорту Мельничук М.Д., директор Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кічеряк В.В. Побажали всім дітям щастя, взаєморозуміння, а батькам — злагоди в їхніх сім’ях.

Дітвора з нетерпінням чекала на сюрпризи, на здійснення заповітних бажань, втілення дитячих мрій. А втілив їхні бажання в сьогодення Святий Миколай, від якого діти отримали у подарунок солодощі.