Про це “герой ютубу” заявив з трибуни Косівської районної ради.

Нагадаємо, в листопаді 2016-го року громадський активіст з Косова Назар Алексанрук вкотре опублікував відео із подвигами нетверезих місцевих чинів. На цей раз його об’єктом став депутат Косівської районної ради від ВО “Батьківщина”, екс-заступник директора ДО «Резиденція Синьогора» с. Гута Василь Боєчко.

Депутат райради від Батьківщини та заодно відомий в місті екс-директор часів Януковича Василь Боєчко в явно нетверезому вигляді на автомобілі прибув до  Косівського Відділку Поліції, щоб заявити про злочин та “перевіряти роботу органу”.

Не бажаючи пройти освідчення на вживання алкоголю, депутат райради погрожував усім присутнім покаранням з боку депутатів, симулював серцевий напад та переконував у тому, що не був за кермом. При цьому депутат визнав, що перед цим “був у двох кабаках“, а відеокамера на приміщенні поліції зафіксувала як обранець був за кермом автомобіля.

Після оприлюднення скандального відео активіст оприлюднив звукозапис розмови з депутатом, який намагався домовитись з ним про видалення скандального відео. На записі чути, як чоловік розповідає про свого чорта та про те, що годує він його кашою без солі.