Про це повідомляє мати хлопчика Maria Bilatchuk, пишуть Версії.

“Це фото, заставляє нас задуматися! Це Ангелінка Дідушко, наша односельчанка, із моїм синочком Владиславчиком! Ангелінка, яка одужала та веде звичайний спосіб життя. Зараз в її очах, стільки радості, що не можна передати словами”, – розповідає жінка.

Світлина від Maria Bilatchuk.

Ангеліна Дідушко з присілка Шкірівський Грунь, що на Верховинщині, пройшла через не легкий шлях в боротьбі за своє життя. Але воно того варте! Зараз вона дарує свою щиру усмішку, своїй дорогій матусі, татусеви, бабусі, та своїм старшим сестричкам!

Вона одужала завдяки добрим людям. Дівчина вкотре доказала, що не можливого не буває.

“А ми тільки мріємо про одужання! І ми так само готові боротися до останнього. Ми також за цих 2 роки життя пройшли не легкий шлях. Та найгірше по переду! Та я дякую Господу Богу за те, що маю. Звісно, ми також чекаємо цього моменту, коли Владик повністю одужає, коли зможе без маски, побігти на дитячий майданчик, і зможе погратися в пісочку, як роблять це інші дітки! Коли не потрібно буде мити ручки по 20 разів на день, коли перестане бути ізольований, від всіх, і від всього! Ми дуже в це віримо, що цей день рано,чи пізно, але він на стане… Друзі, ми дуже сподіваємося що ви нам в цьому допоможе!!! Так само, як і Ангелінці”, – ділиться своїми переживаннями мати дитини.

(Діагноз). Важка вроджена нейтропенія- Синдром Костмана ‼️
Потрібна Трансплантація кісткового мозку 
Потрібно зібрати 158 тисяч євро!
Реквізити: 5168757405902372 ПриватБанк. Білатчук Марія!
Тел: 0672624649

Світлина від Maria Bilatchuk.
Світлина від Maria Bilatchuk.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!