Із запровадженням карантину звичний похід за продуктами в магазин – перетворюється на “квест”. Тепер постійним атрибутом стають маска та рукавички. А в зв’язку з обмеженнями інколи, щоб потрапити до супермаркету потрібно відстояти кількагодинну чергу. Та тепер в Івано-Франківську можна здійснювати покупки продуктів, не виходячи з дому, пишуть Версії.

Інтернет-магазин “Жіва” має широкий асортимент продукції. Кожен клієнт може бути спокійним – доставка здійснюється безконтактно з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог карантину.

У цей непростий час в компанії вирішили допомагати малозабезпеченим мешканцям Івано-Франківська. Тому започаткували проект, коли з кожної доставки вони виділяють 10 гривень на благодійність.

“Ми одні з перших розпочали проєкт в період карантину. Адже, зараз є загроза виходу людей на вулиці. Щоб вони не заразилися, ми займаємося доставкою продуктів на дім. Зараз ми запустили проєкт, який передбачає допомогу людям поважного віку, з обмеженими можливостями, багатодітним сім’ям, які не мають змоги придбати собі продукти, не можуть вийти в магазин. Ми доставляємо їм продуктові набори безкоштовно, за власні ресурси. Закликаємо меценатів та представників бізнесу Івано-Франківщини об’єднатися та долучитися до акції «Рука допомоги», щоб спільними зусиллями допомогти найменш соціально захищеним людям в період карантину”, – розповів Володимир Чопик, керівник підприємства.

До акції “Рука допомоги” долучилася громадська організація “Спільними Зусиллями”. Активісти разом з представниками компанії “Жіва” вже передали 95 продуктових пакетів для дітей з Містечка милосердя святого Миколая та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

“Ця акція триває близько тижня. За цей час, окрім допомоги дітям, ми вже завезли продуктові набори 61 людині поважного віку та малозабезпеченим сім’ям”, – додав Віталій Мерінов, керівник ГО “Спільними зусиллями”, депутат Івано-Франківської міської ради.

Світлина від Віталія Мерінова.

Звернутися за допомогою можна за номером телефону: +380 (99) 080 38 06

Замовляючи продукти на zhiva.ua собі, Ви допомагаєте іншим!

Світлина від Жіва.

Світлина від Віталія Мерінова.

Світлина від Віталія Мерінова.

 

Світлина від Жіва.

Світлина від Жіва.

Світлина від Жіва.

Світлина від Віталія Мерінова.

 

Громадська організація «Спільними Зусиллями» разом з онлайн супермаркетом “ZHIVA” підготували близько 100 продуктових пакетів для дітей з Містечка милосердя святого Миколая та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.«Замовляючи собі, ви допомагаєте іншим!!!»“ZHIVA.UA”.Дякуємо хлібокомбінату «ЦАР ХЛІБ» та виробнику молочних продуктів “Lactalis Ukraine” за підтримку!!!

Опубліковано Віталій Мерінов – офіційна сторінка Середа, 8 квітня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!