Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"

Де найбільша проблема в дорогах, – там вони мають бути відремонтовані. Кожен район додатково отримає по два мільйони гривень з обласного бюджету на ремонт доріг місцевого значення. Проте, за словами депутата обласної ради Михайла Королика, кошти потрібно акумулювати на тих автошляхах, які найбільше потребують ремонту, – пишуть Версії з посиланням на ОТБ “Галичина”.

“На бюджетній комісії було розглянуто дуже важливе питання про додаткове виділення коштів на ремонт наших доріг в області. Тому, що всі бачимо в якому катастрофічному стані є дороги районного, місцевого значення. Бачимо, що є у нас райони в області, де на цей момент ні швидка, ні пожежна не може нормально проїхати до людей.

А перевізники, взагалі, відмовляються возити людей по таких дорогах тому, що вони кажуть, що це означає працювати собі у збиток. Адже потрібно завжди ремонтувати транспорт.

Було виділено додатково 17 мільйонів, минулим рішенням сесії обласної ради було виділено 14 мільйонів. Таким чином, нехай це невеликі кошти, але кожен наш район області отримає додатково два мільйони гривень на ремонт доріг місцевого значення”, – розповів Михайло Королик, депутат обласної ради.