Водій цієї маршрутки відмовлявся обслуговувати ветерана  за посвідченням учасника бойових дій.Водій цієї маршрутки відмовлявся обслуговувати ветерана за посвідченням учасника бойових дій.

Про прикрий випадок повідомив голова Тисменицької РО УСВА, волонтер Дмитро Сатур.

За його словами, учора водій маршрутки “Івано-Франківськ – Снятин” на автовокзалі Івано-Франківська нагрубив учаснику бойових дій на Донбасі.

– Дорогі побратими та небайдужі люди до учасників бойових дій, поширюю інформацію про водія-сеператиста, прізвище Мультан, який їздить на автобусі “Мерседес Спрінтер”, номерний знак АТ 21-35 АА. Вчора в Івано-Франківську стався інцидент, де водій вилаявся на учасника бойових дій під час предявлення ним посвідчення. Слова водія: ви вже за…бали, понадавали посвідчень, краще б вас усіх там повбивали, а то створюєте проблеми, за вас нам ніхто не платить…

Скажу по-правді, як би я був на місці побратима, то я йому його морду та обруль і розквасив за такі слова. Але цього ми так не залишимо… Водії, якщо влада вам не платить, то претензії до влади а не до нас, – зазначив Дмитро Сатур.

Це не поодинокий випадок на Прикарпатті. Як раніше писав КУРС, водій маршрутного автобуса “Івано-Франківськ – Бурштин” відмовився безоплатно везти учасника бойових дій, бо на це, мовляв, пального не видають.  Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.