Жінку з трьом дітьми виганають з квартири, через кредит, який колись взяв її тепер вже колишній чоловік. Про це жінка розповіла Першому заступнику міського голови Івано-Франківську Миколі Вітенку, пишуть Версії.

“Розлучилась з чоловіком, він не платить аліменти. Коли були одружені – в 2006 взяли квартиру в кредит. Квартира і кредит оформлені на чоловіка, дружина виступила поручителем. Тепер постійно дзвонять колектори, погрожують вигнати з квартири і позбавити батьківських прав. Чоловік кредит не платить, каже забирайте квартиру, бо я там і так не живу”, – розповіла Марія Михайлова, багатодітна мати, контролер КП “Електроавтотранс”.

Вітенко порадив писати заяву в поліцію про те, що стронні особи чинять на жінку тиск і погрози.

“Вони не мають підстав викинути вас на вулицю, бо в квартирі прописані неповнолітні діти”, – відзначив чиновник.

Однак, жінка зізналася, що боїться залишати дітей самих вдома.

“Я боюся дітей лишати самих вдома, працюю контролером, змушена була перевестися на півставки. Вони дають нам 3 години, щоб звільнити квартиру інакше погрожують позбавити мене батьківських прав. Я не в силі платити”, – бідкається франківчанка.

У Департаменті соціальної політики багатодітну матір заспокоюють і пояснюють, що дітей у неї не відберуть.

“Банк нічого не зробить, тільки через суд. Ви працюєте, соціально активна, жоден орган опіки піклування не позбавить вас батьківських прав”. – відзначив Руслан Зелик, Перший заступник директора Департаменту соціальної політики.

В результаті чиновники порадили звернутись в Правексбанк щодо реструктиразації цього боргу.

“Шукайте нормального адвоката і пишіть заяву з проханням визнати недійсним договір поруки”, – пояснили франківчанці.