Мер вже був на допиті в поліції і розповів деталі під час щоденного ефіру в мережі.

“В п’ятницю у мене був допит по двох справах. І про, так звану, кримінальну справу щодо відкриття ринків. Я вважаю, що це велика нісенітниця. Коли підприємці прийшли до Білого дому, тоді жодної постанови не було – лише слова головного санітарного лікаря. Відкриття цієї кримінальної справи я вважаю неправомірним. Перед тим, як відкривати справу треба перевірити факти чи була заборона, чи ні. Але, напевно, правоохоронцям видніше, вони відкрили кримінальну справу начебто за те, що дозволив працювати ринкам”, – відзначив Руслан Марцінків, пишуть Версії.

Другу справу мер називає “справою про недотримання карантину ромами. Він додає, що Закон один для всіх і карантин один для всіх не залежно від національності.

“Очевидно, що треба було щось знайти і відкрили цю кримінальну справу. Є два кримінальні провадження. Вважаю, що вони є надумані і створюють велику незручність. Я ніколи не схиляв голову ні перед режимом Януковича, ні перед попередньою владою, ні перед теперішньою. Моя позиція однозначна – закон один для всіх, карантин – один для всіх і всі ми рівні перед законом”, – заявив міський голова.

Руслан Марцінків додав, що не буде ініціювати прийняття міською радою чи виконавчим комітетом таке, як прийняли у Черкасах. Зокрема, щодо послаблення карантину.

“Навіть сьогодні те рішення оскаржується в суді і вони не дотримуються – поліція штрафує магазини. На жаль, мусимо потерпіти. І вже з понеділка я сподіваюся і ми просимо уряд дослухатися до мешканців і послабити карантин. Крім того, нам буде потрібно, щоб органи місцевого самоврядування, як ті, які найбільше працюють з людьми, щоб мали можливість і межах своїх повноважень теж пом’якшувати карантинні обмеження”, – резюмував мер.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!