поліція

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про забезпечення громадського порядку та стан збереження комунального майна на території міської ради. Про це пишуть Версії з посиланням на WestNews.

За звітний період до патрульної поліції міста надійшло 1133 викликів. У той же час, зафіксовано 17 фактів керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

«15 серпня на Мазепи була помічена людина, яка вела себе агресивно. В нього знайшли предмет, схожий на холодну зрою. З’ясувалося, що це кастет. Схожий випадок стався 19 серпня, коли водій на іноземних номерах поводив себе неадекватно під час керування авто. Даний громадянин був зупинений, з’ясувалося, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння, а у салоні автомобіля знайшли битку, якою він, напередодні, наніс тілесні ушкодження», – наголосив Олег Сердюк, заступник начальника патрульної поліції Івано-Франківська.

«Далі, є в нас спроба суїциду. 16 серпня дівчина намагалася стрибнути з мосту на вулиці Галицька. В даному випадку дівчина була в нестабільному емоційному стані, була спроба самогубства», – додав він.

Окрім того, Олег Сердюк нагадав про випадок втечі з психлікарні на Чукалівці хворих. Як вже повідомлялося, їх вже затримано, втім, патрульна поліція стурбована умовами охорони даних громадян, адже пацієнти-втікачі здійснили втечу через неправильно створені умови для ізоляції.