Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ білий дім"

 Текст звернення зачитала представниця фракції «Воля» Ольга Федишина.

Голова фракції БПП Остап Дзеса закликав депутатів не брати участі «в цьому фарсі».

«Ми припускаємо, що є справи проти ветеранів АТО та Віталія Шабуніна, і це обґрунтовано. Але порушення державного кордону сюди аж ніяк не ліпиться», – заявив депутат і запропонував забрати з тексту слова про позбавлення громадянства Саакашвілі.

Михайло Королик, голова фракції «Свобода» попросив не маніпулювати іменами героїв і не ставити в один ряд з ними Міхеїла Саакашвілі.

«Події 10 вересня 2017 року на західному кордоні – це знущання з Української держави й наруга над одним із її основних елементів – непорушністю державного кордону, – відмітив Королик. – . Але прошу – не маніпулюйте іменами загиблих героїв заради власних інтересів. Бо ставити в один ряд вбивство миргородського депутата і політичні ігри Порошенка та Саакашвілі – аморально. Але ми підтримаємо це звернення».

Підтримав колегу в депутат-свободівець Василь Попович.

«Цей цирк влаштували для того, що відвернути увагу від війни на сході», – відмітив Попович.

Голова ОДА Олег Гончарук попросив депутатів не підтримувати дане звернення або ж розділити його на два – одне стосуватиметься Михайла Саакашвілі та подій, що мали місце на західному кордоні 10 вересня, інша – політичних переслідувань.

Висловив свою думку з цього політичного питання й народний депутат України Юрій Соловей.

«Я повернувся з округу і можу сказати, що думка людей з цього приводу протилежна вони гостро засуджуюють дії Саакашвілі та всіх, хто йому в цьому помагав. Треба ставити інтереси держави вище за політичну боротьбу», – заявив з трибуни нардеп та попросив депутатів не підтримувати дане рішення, щоб таким чином не легітимізувати дії на західному кордоні.

 

Втім голова облради Олександр Сич відмітив, що у зверненні жодної згадки про прорив кордону немає, а лише про позбавлення Саакашвілі громадянства. В результаті обласна рада не підтримала пропозицію голови ОДА про виключення речення про Саакашвілі. За звернення проголосували 49 депутатів.