В середині березня Івано-Франківська міська федерація футболу планує провести Кубок міста, який стане логічним завершенням вдалого футзального сезону. На зустрічі представників команд було затверджено регламент турніру, відповідно до якого Кубок міста стартує 16-17 березня 2013 року.

futzal1
ДОДАТОК № 1
Р Е Г Л А М Е Н Т
про проведення розіграшу Кубка з міні-футболу
сезону 2012-2013 років

1. Івано-Франківська мiська федерація футболу (далі IФМФФ) розглядає розіграш Кубка як один з турнірів, тому всі команди чемпіонату та першості м. Івано-Франківська мають право змагатися за почесний приз.
2. Ігри попередніх етапів проводяться з однієї гри. Господарі поля визначаються жеребкуванням.
3. Кубковий турнір проводиться в терміни: з 16-17.03.2013.
4. Матчі розіграшу Кубка з міні-футболу повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. ( тривалість зустрічі–2 тайми по  10 хв , 2 останні хвилини чистий час). Команди не мають права на запізнення. В іншому разі рішення приймає КДК.
5. Фінальний матч розіграшу Кубка проводиться з однієї гри. Місце та час проведення фінального матчу буде повідомлено додатково.
6. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням фінального та попередніх матчів проводяться за рахунок коштів команд.
Витрати, пов’язані з участю команд в фінальному матчі (проїзд, добові, харчування, розміщення) за рахунок футбольних клубів (команд) або відряджуючих організацій.
7. У розіграші Кубка дійсні ті ж заявки, що й у чемпіонаті . Дозаявки гравців по завершенню сезону заборонено!.
8. Дозаявка футболістів проводиться згідно пункту 9.8 даного  Регламенту.
9. У кожному матчі розіграшу Кубка у рапорт арбітра вноситься 15 футболістів.
10. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату, першості враховуються і в іграх розіграшу Кубка .
11. У випадку переходу футболіста до іншого футбольного клубу (команди), він може продовжити участь у матчах розіграшу Кубка у складі нового футбольного клубу (команди), якщо  перехід відбувся в перехідний період.
12. У випадку неявки або за участь у матчі неоформленого у встановленому порядку гравця, футбольний клуб (команда) рішенням КДК знімається з розіграшу Кубка  і до цієї команди застосовуються дисциплінарні санкції.
13. За участь у матчі заявленого, але не внесеного у рапорт арбітра матчу гравця, футбольний клуб (команда) рішенням КДК знімається з розіграшу Кубка і до цієї команди застосовуються дисциплінарні санкції.
14. На кожному етапі розіграшу Кубка переможець визначається за такими показниками:
•    за найбільшою кількістю набраних очок ;
•    якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів, то призначається серія 6-метрових ударів.
15. У випадку, якщо матч розіграшу Кубка не відбувся з вини однієї з команд, оплата арбітражу та інспектування здійснюється як за виконану роботу за умови, що бригада арбітрів та інспектора прибули на місце проведення матчу.
16. Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях вікриття фінального матчу та нагородженні. У разі відмови, до футбольного клубу (команди) застосовуються дисциплінарні санкції згідно рішення КДК.
17. Нагородження володаря Кубка, фіналіста, бригади арбітрів та інспектора проводиться згідно з Регламентом  змагань.

18. Ситуації, що не передбачені цим Регламентом, регулюються Регламентом чемпіонату, розіграшу Кубка та Суперкубка з міні-футболу сезону 2012-2013 року.19. Зміни та доповнення до цього Регламенту розглядає Комітет з проведення змагань і надає Президії Виконкому для затвердження.

20. Кубок м.Івно-Франківська – перехідний приз, який є власністю ІФМФФ.

Комітет з проведення змагань ІФМФФ