У 2014 році пройдуть змагання з мотокросу на кубок Івано-Франківської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. Про це досягли домовленості під час зустрічі в обласній партійній організації її голова Василь Чуднов і голова Товариства сприяння обороні України Віктор Тімченко.

Інколи можна почути стереотипну думку, що Товариство сприяння обороні – правонаступник ДТСААФ – один з небагатьох рудиментів радянського минулого, що дивом зберігся, і сьогодні існує скоріш формально, аніж займається реальною діяльністю. Насправді ж все абсолютно протилежно. Витоки організації сягають 20-х років минулого століття, в її історії тривалим був і період розвитку в радянському суспільстві. Але попри всі економічні, воєнні, політичні перипетії, що відбувалися протягом десятиліть, ідея сприяння обороні держави, котра лежить в основі діяльності цієї організації, ніколи не втрачала ані своєї важливості, ані актуальності. В незалежній Україні Товариство сприяння обороні продовжує діяти, розвиватися, жити повноцінним життям і приносити цілком конкретну користь державі й суспільству, не вимагаючи для себе жодних преференцій.

У розмові з головою обласної партійної організації Василем Чудновим голова ТСО Віктор Миколайович Тімченко розповів про статутні завдання Товариства, про різноманітні напрями його діяльності й конкретні справи, які є в активі організації. Патріотичне виховання членів Товариства, пропаганда серед населення Конституції і Законів України про захист Вітчизни, підготовка призовників з військово-технічних спеціальностей, участь у освітній діяльності та підготовці для народного господарства кадрів масових технічних професій згідно з законодавством України, розвиток технічних і прикладних видів спорту, а також службового собаківництва з усіма видами кінологічної діяльності – це лише в загальному характеризує сферу діяльнос­ті ТСОУ. Останнім часом Товариство почало займатися й благодійністю.

Василь Михайлович Чуднов зі свого боку підкреслив, що ПАРТІЯ РЕГІОНІВ надає надзвичайно важливого значення патріотично-виховній роботі серед молоді, підтримує розвиток спорту на теренах нашої країни.

«Ми однодумці у справі сприяння обороні України й повинні докладати якомога більше зусиль задля досягнення спільної мети, організації заходів та підтримки ініціативи членів ТСОУ» – зауважив В.Тімченко.

Проведення мотокросу на кубок Івано-Франківської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у наступному році, про яке було досягнуто домовленості під час зустрічі, стане важливою віхою у співпраці прикарпатських регіоналів з оборонним Товариством.