Що відбувається досліджував аналітичний центр balgo developer.

Більшість країн зараз готується до великої кризи. Перші її симптоми уже почали проявлятися. Одним з суттєвих, який відчули українці, є валютні коливання.

Сьогодні багатьом здається, що найкращий актив – це гроші на рахунку, а ще краще у валюті. Це дійсно міцний актив під час кризи, адже усе інше знецінюється.

Проте варто подумати ось про що. На засіданні “Великої двадцятки” вирішили, що у світову економіку для протидії кризі увіллються п’ять трильйонів доларів. США виділить два трильйони доларів, МВФ – трильйон. ЄС – 750 мільярдів. Японія – 137 мільярдів. Скоріше за все, подібним шляхом піде і Україна, країни будуть друкувати гроші.

Почнеться контрольована інфляція, сукупне знецінення грошей. Навіть якщо, припустимо, ви не відчуєте істотної зміни курсу долара до гривні, купівельна спроможність грошей буде падати.

У 1971 році за 1000 доларів, що була прив’язана до золотого запасу США, можна було купити у 6,5 разів більше, ніж зараз. Тож це вже відбувалося і відбуватиметься далі: гроші як ресурс втрачатимуть цінність.

Варто робити важливі висновки, а саме: після закінчення кризи найціннішим товаром буде бізнес, який генеруватиме кошти, а не самі кошти. Тому інвестуйте у себе, у розвиток – і готуйтесь до старту.

Напередодні кризи українці традиційно починають знімати гривневі залишки з банківських депозитів і запасатися готівковою іноземною валютою. Девальвація з’їдає цінність гривневих заощаджень, а на готівковому ринку вже проявляється дефіцит валюти. Багато банків обмежили продаж долара. В таких умовах, коли девальвація може мати непередбачувану динаміку, одним з традиційних способів зберегти заощадження є покупка інвестиції в нерухомість.

Для порівняння, ставки по банківських депозитах активно знижуються з другої половини минулого року. Зараз банки беруть гривню в середньому під 11−12% річних. Доларові вклади принесуть 1−2% дохідності в рік.

Зберігати гроші у вигляді квадратних метрів — класичний і випробуваний не однією кризою метод. В короткостроковій перспективі інвестиція у нерухомість допоможе зберегти накопичення, у довгостроковій — примножити їх, адже вартість житла має стійку тенденцію до зростання.

Експерти зазначають, наразі ціни на первинну нерухомість не суттєво відрізняються від минулорічних. Але зволікати покупцям не варто. У другому кварталі поточного року вартість метра квадратного може піднятись на 12-15%. Значною мірою це буде пов’язано з ростом іноземної валюти, що потягне за собою зростання вартості будматеріалів.
Як зараз купити житло і не втратити вкладені кошти? blago developer рекомендує при виборі житла віддавати перевагу об’єктам з мінімальним рівнем ризику — готовим або таким, які перебувають на завершальній стадії. Перед закриттям угоди, крім стандартної перевірки дозвільних документів забудовника, варто також переконатися, що у компанії достатньо власних ресурсів добудувати об’єкт навіть в умовах кризи.

Як купити квартиру онлайн? Івано-Франківський забудовник blago developer розробив алгоритм, яким користуються клієнти під час карантину:

1. Зайти на сайт житлового комплексу або забудовника та обрати для себе ідеальне планування квартири.
2. Написати або подзвонити менеджеру відділу продажу.
3. Відвідати онлайн екскурсію квартирою та житловим комплексом.
4. У зручний спосіб оформити договір купівлі та оплатити.

Щоб почуватися в безпеці, першочергово оберіть для себе декілька оптимальних пропозицій. Далі потрібно зібрати інформацію про забудовника, у якого плануєте купити квартиру, і детально ознайомтесь з його діяльністю. Серед переліку компаній варто обирати тих, хто тривалий час працює на ринку нерухомості. Вони уже мають досвід роботи у період кризи. На франківському ринку нерухомості такою компанією є blago developer. Впродовж 18-и років успішної роботи, вона вистояла перед фінансово-економічними загостреннями 2008-2009 та 2013-2014 років і створила для себе алгоритм роботи під час кризи.

Варто зазначити, на час карантину компанія налагодила віддалений режим роботи. Консультування покупців blago developer проводить онлайн. А для клієнтів, які уже придбали помешкання, на офіційному сайті забудовника регулярно публікують звіти про будівництво.

Цікавим нововведенням зараз є онлайн-оглядини квартири. Таку послугу blago developer ввів, щоб клієнти, які зараз перебувають на карантині, змогли на власні очі побачити майбутній дім і переконатись у правильності свого вибору.

Підсумуємо, для безпеки ваших вкладень у нерухомість, варто купувати квартири у забудовника зі значним досвідом роботи на ринку, прозорою звітністю перед клієнтом та вмінням адаптуватись до непередбачуваних обставин.

Купити квартиру від надійного забудовника blago developer можна у Містечку СоборнеЖК Comfort ParkПаркова АлеяManhattanMain HouseАвторський, Family Plaza, Chocolate, елітних комплексах Parus та Royal Hall.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!