Та є декілька локацій, які користуються серед туристів особливою популярністю.

Travel24 підготував для вас добірку місць, які точно вразять своєю мальовничістю.

Говерла

На найвищу точку України тисячі людей підіймаються щороку, що робить Говерлу одним із найпопулярніших місць.

Водоспад Шипіт

Водоспад є справжнім дивом Закарпатської природи. Розташований в ущелині Пилипець. Це чи не найпопулярніший водоспад України.

Озеро Синевир

Озеро є візитною карткою Закарпаття. Це місце, яке точно здивує своєю легендою і ви захочете стати її частиною.

Золочівський замок

Один із замків “Золотої підкови Львівщини”, де ви точно зробите багато знімків. Відвідувачам пропонують екскурсії у Великому житловому палаці, Китайському палаці та у східному парку. Сюди їдуть, щоб зустріти примар.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Побувавши у цьому місці, Ви точно захочете повернути свої студентські роки та обрати для вступу саме цей університет. Адже він так схожий на Оксфордський, куди всі мріють потрапити, хоча б на екскурсію.

Олешківські піски

Це найбільший піщаний масив у Європі. Назва походить від найменування міста Олешки. Існує думка, що пустеля утворилася внаслідок льодовика від якого залишалась ґрунтова маса. Туристи усього світу хочуть побачити цю пустелю.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Мабуть, найпопулярніше місце у Львові, у всіх хто був у цьому місті є фотографія на фоні театру. Його збудовано у 1900 році за проєктом архітектора Зигмунта Горголевського, який є автором споруд у Польщі та Німеччині.

Фонтан Roshen

Це єдиний в Україні та найбільший у Європі плаваючий фонтан. Його збудовано в річищі річки Південний Буг, що і робить його унікальним, бо всі інші фонтани в Україні створюються в штучних басейнах з системами очищування води. Навесні та влітку тисячі туристів їдуть сюди, щоб подивитися на безкоштовні водяні вистави, які супроводжуються світловими та лазерними ефектами, музикою та відеопроєкцією.

Звісно, це далеко не всі пам’ятки України, які є популярними!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!