Сучасний меблевий ринок пропонує вельми широкий вибір матеріалів та кольорів фасадів для кухонних меблів. Це з одного боку добре, але з іншого – істотно ускладнює вибір. Щоб розібратися з усіма матеріалами, доведеться проаналізувати всі їх плюси і мінуси.

Масив дерева

Фасади, виготовлені з масиву натурального дерева, привносять в інтер’єр благородство і розкіш. Перевагами фасадів з масиву є 100% натуральний природний екологічний матеріал, презентабельний вигляд, довговічний матеріал (якщо за ним правильно доглядати). З недоліків – меблі з дерев’яного масиву дещо вибагливі у догляді, а також дороговартісні. Крім того, з них важко виготовити вигнуті конструкції.

МДФ

За своїми характеристиками практично не поступається дереву, при цьому ціна МДФ набагато доступніша. Фасади з МДФ дозволяють втілити будь-які дизайнерські ідеї. Залежно від облицювального матеріалу виділяють фасади: фарбовані, вкриті плівкою ПВХ, оброблені натуральним шпоном та акрилові МДФ фасади.

Перевагами фарбованих фасадів з МДФ є широка палітра кольорів,  можливість зробити унікальну форму фасаду для кухні (технологія дозволяє гнути і закругляти фасад); вони стійкі до вологи і запахів. Однак, фарбовані фасади з МДФ не потрапляють в бюджетний сегмент.

Фасади МДФ, покриті ПВХ плівкою – це один з найпростіших і недорогих матеріалів для кухні. Плюсом таких фасадів є великий вибір фактур і кольорів. А також можливість виготовити нестандартні шафи і ящики, при цьому ціна кухні майже не зросте. Однак, термін «придатності» таки фасадів значно менший від інших – 5-10 років.

Шпоновані МДФ фасади виготовляють зі зрізаного шару деревини від 0,6 до 10 мм завтовшки, що наклеєний на МДФ плиту. Такі фасади є прекрасною альтернативою фасадам з натуральної деревини завдяки своїй доступній вартості.

Акрилові МДФ фасади досить цікаві для любителів чогось незвичайного. Характеризуються неповторними оптичними властивостями та наповнюють приміщення світлом. Вони екологічні, практично не піддаються механічному впливу, як на протязі експлуатаційного періоду, так і під час перевезення. Однак, їхнім недоліком є необхідність вибору спеціальних засобів для чищення, адже, їм притаманна схильність до швидких забруднень.

Який би фасад для кухні ви не обрали – всі вони представлені в Івано-Франківську. У «Меблевому парку» працює відділ фасадів, де професіонали допоможуть підібрати найоптимальніший ексклюзивний варіант для ваших меблів.

У «Меблевому парку» можна обрати такі види фасадів:

– фарбований МДФ;

– плівкові МДФ-фасади;

– рамкові фасади з ДСП;

– акрилові фасади товщиною від 0,3 до 2 мм;

– шпоновані фасади;

– фасади з масиву дерева;

– фасади з технологією Soft touch;

– фасади з патиною.

У «Меблевому парку» представлені фасади українських та європейських виробників для меблів за оптимальною ціною. Що дозволить створювати якісні та красиві гарнітури різного призначення та дизайну.

Компанія співпрацює з відомими та надійними брендами: AGT-plus (панелі GlosPan), REHAU (колекція Crystal), Niemann, Di Portes, «ВиЯр» (Fenix, Saviola), ДСП Cleaf та Skin, Alvic та шпоновані фасади «Амарант».

Контакти:

м. Івано-Франківськ, вул. Левинського, 1

Відділ продажу меблевих фасадів тел. +380954588945, +380973609944

Електронна адреса: [email protected]

Сайт: https://www.mp.in.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/meblevyipark/

Час роботи: понеділок-п’ятниця 9:00–19:00, субота 9:00–15:00 неділя – вихідний.

Світлина від Версії - щоденна інтернет газета.