50 Small Business Ideas for Musicians

Команда УДАРу декларує у своїй програмі збереження культурної автентичності Прикарпаття й має чіткий план підтримки діячів мистецтва. Саме тому відомі постаті культурної галузі Прикарпаття закликали підтримати УДАР на місцевих виборах. 

«У моєму житті мені надзвичайно пощастило поєднувати роботу у культурно-мистецькій та освітній сферах. А ще я мама чотирьох надзвичайно талановитих діток. Сьогодні мені б хотілося, щоб владою було підтримано проекти молодих, талановитих, професійних музикантів, моїх колег. А мої діти не тільки мали право, а й можливість скористатися своїм правом. Я закликаю всіх підтримати представників партії УДАР на місцевих виборах», – підкреслила Наталія Шевченко, заслужена артистка України, солістка Івано-Франківського національного академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія», кандидат наук з мистецтвознавства.

На жаль, політика у сфері культури все ще багато в чому залишається інертною, а видатки з обласного бюджету на підтримку мистецтва – недостатніми за обсягами, нечіткими за пріоритетами та недосконалими за механізмами. Досі не створені на Франківщині належні правові та інституційні умови для використання таких сучасних ефективних методів підтримки мистецтва, як конкурсні гранти. Недостатньо стимулюється діяльність меценатів та інвесторів у сфері культури. Гострою проблемою є те, що заклади культури, особливо в сільській та гірській місцевостях, потребують капітального ремонту, модернізації, технічного переоснащення.

Команда партії УДАР переконана, що у справі підтримки автентичного народного мистецтва області потрібна якісно нова регіональна політика, яка включала б розвиток базової мережі закладів культури, багатоканальне фінансування культурних ініціатив у регіонах – з державного бюджету, з обласних та місцевих бюджетів, з меценатських коштів.

«В сьогоднішній непростий час війни, удару зовнішнього ворога по нашій країні – культура є вкрай важливою. Якщо ми не будемо зараз плекати культуру тут на місцях, особливо на Західній Україні, якщо ми не берегтимемо нашої культури, не підтримуватимемо владою нашу культуру, мову й церкву, як триєдине джерело формування нації, як державі нам не вижити. Якщо ми не збережемо культуру на карті світу залишиться тільки позначка від назви Україна», – відзначив керівник камерного хору “Воскресіння”, голова обласної Національної Всеукраїнської Музичної Спілки Володимир Рудницький.

Івано-Франківщина має унікальні автентичні культурні особливості, популяризація яких сприятимуть розвитку туристичного та економічного потенціалу області. Команда УДАРу переконана, що нова реальність вимагає розвитку маловідомих культурних ініціатив та локацій, а також підтримки існуючих та запровадження нових культурних проектів, які популяризують традиції Прикарпаття та його етнографічні регіони.

 «Я напевно, як і багато музикантів та митців, щиро хочу змін у культурному житті нашого краю. Я вражаю, що глибоко неприпустимим є те, що культура на даний момент фінансується за залишковим принципом. Я щиро хочу, щоб у нашому місті академічна музика звучала якомога частіше – так, як це є багатьох європейських містах. Щиро хочу, щоб у нашому місті з’явилися нові, цікаві, прогресивні фестивалі та конкурси. Тому щиро прошу про підтримку всіх знайомих, музикантів, людей мистецтва підтримати команду УДАР на місцевих виборах», – заявила керівниця вокальної студії “Солоспів” Христина Дарвай.

На розвиток  інфраструктури у сфері культури Прикарпаття партія УДАР пропонує спрямувати не менше 10% бюджету розвитку Івано-Франківської області. В цій сфері важливим є збереження культурної спадщини, вироблення чіткої стратегії збереження архітектурних пам’яток, розвиток музичного, образотворчого, хореографічного, театрального та сучасних видів мистецтва.

Саме тому відомі люди мистецтва Франківська закликали підтримати партію УДАР на місцевих виборах 25 жовтня. 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!