Сергій Міщенко

Нардеп Сергій Міщенко представлятиме партію президента Зеленського “Слуга народу” на 98-му виборчому окрузі (Бориспіль, Бориспільський район, Переяслав-Хмельницький район, Яготин, Згурівка, с. Княжичі та с. Требухів Броварського району), пише Антикор.

На виборах 2012 року Міщенко обіцяв звільнити свій округ Юлії Тимошенко, коли та вийде з ув’язнення, але замість цього в 2014 році очолив виборчий штаб Петра Порошенка, за якого активно агітував на мітингу в Борисполі, а після виборів вступив у фракцію БПП.

Соціальний LIFT: кум Пшонки піде від партії Зеленського

Саме він завершив формування коаліції, ставши 226 депутатом у парламентській більшості.

Відомо, що Міщенко має тісні зв’язки з біглою командою Януковича і є кумом екс-генпрокурора Віктора Пшонки. Посилення позицій Міщенко пов’язують з його юридичними заслугами у відстоюванні інтересів колишніх власників Приватбанку.

Сам нардеп, за інформацією ЗМІ, має інтереси в аеропорту “Бориспіль”, його пов’язують з впливом на парковки аеропорту. Також він мав відношення до роботи офіційного таксі аеропорту SkyTaxi.

Міщенко першим у Верховній Раді зареєстрував постанову про інавгурацію Володимира Зеленського, але не голосував за запропоновані ним же законопроекти щодо зміни виборчого законодавства і проведення держзакупівель ЦВК під час позачергового пленарного засідання Верховної Ради 22 травня.

Соціальний LIFT: кум Пшонки піде від партії Зеленського

Публічно партію “Слуга народу” і штаб Зеленського в Київській області представляє Ольга Коваль, дочка скандально відомого Володимира Коваля – начальника управління Агропромислового розвитку Київської ОДА часів регіонала Анатолія Присяжнюка.

Видання Знай.ЮА з’ясувало, що під час виборів обласний штаб Володимира Зеленського знаходився за адресою Івана Кудрі 30, (офіс компанії ТОВ “Трейдфілд Україна”, керівником і власником якої якраз і є Володимир Коваль.

Соціальний LIFT: кум Пшонки піде від партії Зеленського

>Соціальний LIFT: кум Пшонки піде від партії Зеленського
Цікава деталь – Ольга Коваль починала свій трудовий шлях на підприємстві сина-втікача прем’єр-міністра України Миколи Азарова – Олексія Азарова. Про це вона вказала на своїй сторінці в Facebook.

Соціальний LIFT: кум Пшонки піде від партії Зеленського

У партії президента Зеленського просувають проект ЛІФТ, покликаний знайти нові чисті особи в політиці. Поки цей ліфт піднімає тільки пристосуванців і колишніх активних прихильників режимів Януковича – Порошенко, пише Антикор.

Може цей ліфт вже зламаний або є димовою завісою для простих довірливих громадян. На фасаді ліфта ми бачимо фото дівчинки студентки, але в ліфті вже сидить кум Пшонки з усією його братією. Ось така історія.

Джерело