Результат пошуку зображень за запитом "дорожні знаки для тварин"

Автор просить доручити комунальникам розробити та встановити дорожні знаки для тварин у парку ім.Шевченка, пишуть Версії.

“Оскільки, у парку живе багато тварин: їжачки, білки, лебеді, ворони голуби. Доцільним є створення для них спеціальних знаків. Наприклад, окремі знаки для їжачків: “Обережно -люди”, “Не порушувати повітряний простір ворон”, “Висока трава, або зона підвищеної чутливості”, “Вигул собак дозволено, можливе замінування”. Для білок: “Дерева зі штучним покриттям””, – йдеться у петиції.

Це не єдине дещо дивне прохання, яке реєструють на сайті електронних петицій до влади Івано-Франківська.

Заасфальтувати, або перейменувати вулицю “24 Серпня” , – просить інший автор, аргументуючи проханням тим, що якщо не вистачить коштів на ремонт, – то потрібно змінити назву.

А в деяких проханнях громада розділилась. Одні просять “встановити (перенести) світлофор на перехресті вулиць Галицька – Целевича, створити цивілізований виїзд вліво на міст”.

А інші – “не встановлювати (не переносити) світлофор на перехресті вулиць Галицька – Целевича, не створювати ще більше затор авто”.

А 14 підписантів просять “наклеїти в автобусах наклейки про необхідність поступатися місцем старшим, знімати рюкзаки та менше говорити по мобілці”.