На сьогодні за нею стежать понад 1400 читачів. Відео із життя тваринки набирають по 8-15 тисяч переглядів, повідомляють Версії з посиланням на  PRESS-ЦЕНТР.

– Існує легенда, що колись єнот був хитрою і спритною людиною. Своєю пристрастю до крадіжки він прогнівив Верховного духа, і той перетворив її на тварину. Однак пізніше божество змилувалося і повернуло єнотові людські руки, – розповідає про свого улюбленця господиня. – На лапах єнотів знаходяться тисячі рецепторів, які дозволяють з великою точністю визначати властивості предмета без необхідності на нього дивитися.

За словами власниці Семена, хоч єноти і кумедні, проте дуже вимогливі тварини. І радить усім, хто вирішив завести єнота, серйозно про це подумати. Мовляв, вони не знаходять спільної мови з іншими домашніми улюбленцями, деруть шпалери та люблять красти їжу. А ще – єноти надзвичайно дряпучі і кусаються. Для них треба приділяти багато часу, бо ці тваринки не люблять бути на самоті.

Тим не менше, відео з кумедною тваринкою набирають тисячі переглядів. Користувачам подобається дивитися, як цей непосида лазить по драбинках, меблях, бігає за господинею, їсть, знайомиться із псом та не любить мити лапки після прогулянки.