Пов’язане зображення

 

“Цього року на партиципаторне бюджетування вдалося виділити з міського бюджету 500 тис гривень. Важливо залучати громаду до тих змін, які відбуваються у нашому місті. Бюджет участі – один зі способів безпосередньої участі громади у розподілі бюджетних коштів”, – пише міський голова на своїй сторінці в ФБ.

Натомість політолог зазначає, що ця програма доцільна, проте, фінансові рамки є дуже обмеженими.

«Справді, бюджет участі дає можливість мешканцям самі обирати раціональність використання коштів на ті чи інші проекти корисні для міста шляхом індивідуального голосування.

Повністю погоджуюсь з Русланом Романовичем щодо доцільності такої програми. Але фінансові рамки чомусь дуже обмежені. Навіть в Коломиї бюджет участі щорічно передбачає 1,5 млн. грн на фінансування проектів мешканців. Невже Івано-Франківськ гірший, ніж Коломия?!», – написав Василь Кедик.

Політолог запропонував меру ініціювати рішення про внесення змін в програму партиципаторного бюджетування, щоб на наступний рік бюджет участі Івано-Франківська передбачав принаймні 15 млн. грн.
Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків в коментарі зазначив, що в Івано-Франківську діє програма розвитку місцевого самоврядування.

«У нас тепер все Прозоро від 50 тис.грн., а також є програма розвитку місцевого самоврядування, тому відмахайтесь…», – порадив мер.

Детальніше про «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Івано-Франківську».