Ніколи не думав, що для когось 10 гр. Така непід’йомна сума.Вчора один гість хвилин сорок катував морально, ти мовляв розкажи і розкажи спочатку свою програму.

Питаю:”А з чого ти взяв, що у мене повинна бути якась програма?” То в інших, які пани, програма. А я слуга, і вже два роки служу громаді вірою і правдою без жадних програм, просто питаючи самих виборців, що їм потрібно, намагаючись по максимуму виконувати їхні накази і побажання, в твердому переконанні, що вони таки краще від мене знають, що їх болить.
Зовсім інша річ, що в мене є план дій, реформ і розвитку держави, на багато століть вперед. Але…

Його втілення можливе тільки після нашоі перемоги, позаяк цей план несумісний з існуючою системою, і цей план наразі тільки мій…

У громади в цілому, і в кожного зокрема напевно є свої плани.Тому, за моїми твердими переконаннями,це абсолютно неправильно комусь нав’язувати свої програми і погляди, хтоб ти не був.Це тільки пани творять що хочуть, нікого з людей не питаючи.

Справжній слуга народу повинен усього лиш координувати вироблення спільної думки громадян, повноправно і на рівних пропонуючи і свої ідеі.І останнє слово в цій дискусії повинно бути за громадою а не за ним.Доста вже, накерували уроди за всі 25 років…

Тому, чи мій план, чи кого іншого-то повинен вирішити тільки загальнонаціональний референдум, який буде ініційований нашою командою одразу після нашої перемоги.

Ще інша річ, що існують декілька базових, фундаментальних точок, без яких неможливий жодний поступ вперед будь якої правильної програми.

Це закріплення перемоги утворенням Національного Трибуналу і побудова власної , абсолютно ні від кого незалежної економіки.
Але…

Задля цього потрібно почати аж з десяти гривень з власної кишені !!!А пару раз по десять…зкинутись…з друзями…та то вже і пляшечка!!!

А під пляшечку, та з друзями…Так можна гарно…поговорити.Про політику…Про те як все погано, про безвихідь і зневіру.Може навіть пустити скупу чоловічу сльозу…І розійтись…По хатам…З чистою душею і совістю.З усвідомленням того, що вилив свою душу перед такими самими друзями по нещастю як і сам.І що зараз дома, кохана жінка як завжди обітре соплі і сховавши під спідницю захистить від усього зла на землі.

2 170 гривень станом на вчорашній день…Не думав, що в нашій країні так багато прихильників бойків і рабиновичів. Та всеодно, до двох з половиною міліонів вже багато ближче ніж позавчора, написав  Юрій Тимошенко.

Нагадаємо, нещодавно нардеп від Прикарпаття зробив гучну заяву щодо своєї участі у президентських виборах.

Читайте також:

Прикарпатський нардеп Тимошенко збирає команду для участі у президентських виборах

Президентські амбіції: прикарпатський нардеп Тимошенко вже зібрав 440 гривень для участі у виборах