Картинки по запросу задушити

Подія трапилася вчора в Івано-Франківську на вулиці Береговій.

Про це повідомив у соцмережі депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Гаєвський.

“Став учора свідком цікавої події, вартої кінофільму. Кілька екіпажів патрульної поліції прочісували двори на Береговій. Все було швидко, чітко і яскраво – опитували людей, перевіряли перехожих…А потім – затримання. Зізнаюсь, такого ще не бачив і якісна робота патрульних мене вразила. Як потім розповіли, був виклик про вбивство. Згодом з’ясувалося, що “труп” ожив і пішов додому…”, – написавв депутат.

Цю інформацію Версіям підтвердили у патрульній поліції.

“Вчора був виклик про вбивство. Всі вільні екіпажі з’їхалися туди. Заявник повідомив, що бачив, як троє людей задушили чоловіка і розбіглися у різні боки. Він побіг за одним з них, але той від нього втік. Під час відпрацювання прилеглої території на вулиці Береговій патрульні побачили двох підозрілих чоловіків, які підходили по опису, затримали їх, але не могли знайти тіло”, – повідомив прес-секретар Управління патрульної поліції Івано-Франківська Микола Гурак.

Як виявилося, той кого душили відійшов і пішов додому.

“Встановили де живе, поїхали за адресою проживання знайшли чоловіка живим. У нього було розірване вухо. Він підтвердив, що ті двоє його душили. На місце було викликано оперативну групу і чоловік написав заяву про нанесення тілесних ушкоджень”, – додав речник патрульних.

Фото Sergii Gaievskyi.

Фото Sergii Gaievskyi.