Результат пошуку зображень за запитом "Олег Винник"

Петицію зареєстрував письменник Остап Українець.

“Я вирішив, що якщо такої петиції не існує – її варто створити. До того ж, почитавши трохи тексти Винника, я побачив, що в них не лише від’ємна художня вартість, а ще й пропаганда численних гріхів та непристойної поведінки – те, чому не може бути місця у християнському місті. Закликаю Руслана Марцінківа дослухатися до цієї петиції, провести відповідні наради з представниками церков і старійшинами нашого міста, докласти зусиль до викорінення розпусти, джерело якої змушує франківців масово порушувати правила паркування біля стадіону”, – написав Остап у мережі Фейсбук.

Автор петиції просить міську владу провести нараду з представниками церков, старійшинами міста – і освятити стадіон, щоб очистити його від скверни, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

Освятити стадіон просять через пропаганду алкоголізму, розпусних фантазій та антихристиянства, які є у текстах пісень Олега Винника.

“На концерті могли бути малі діти, не кажучи вже про мешканців навколишніх будинків, які змушені були слухати пропаганду алкоголізму (мне не все равно, с кем ты пьешь вино), розпусних фантазій (ты летала в чьих-то сладких снах), зради (Ах, как жесток обман, У тебя с другим роман), антихристиянства (ошибочное мнение: “Человек – отчасти Бог”) тощо. На концерті також були заміжні жінки, у яких під час виконання артистом деяких пісень могли виникати гріховні думки, які згубно впливають на суспільну мораль. Зауважимо також, що більшість пісень, попри бойові дії на Сході України, виконувалися російською мовою”, – йдеться у тексті петиції.

Аби міські чиновники розглянули петицію, потрібно, щоб вона зібрала 250 підписів протягом 90 днів.

Петиція, ймовірно, стала реакцією на вказівку міського голови Руслана Марцінківа освятити Палац Потоцьких після виступу “Хамерман знищує віруси”. Також після виступу “ХЗВ” в Івано-Франківську Нацполіція відкрила кримінальне провадження за статтею за ст. 296, ч. 2 (хуліганство).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Олег Винник у Франківську: попри прогнози синоптиків, на час концерту припинився дощ (фоторепортаж)