Заклад закривають вже вдруге: вперше правоохоронці також вилучили обладнання та передали на експертизу. Правоохоронці Калуського відділу Національної поліції провели обшук та вилучили комп’ютерну техніку із зали гральних автоматів на вул. Підвальній. Про це пишуть Версії  з посиланням на «Вікна»
— Цього року ми вже робили тут обшук, — повідомив  заступник начальника Калуського відділу Національної поліції Валерій Рибак. — Була вилучена техніка, яку передали на проведення технічної експертизи. Заклад — закрився. Проте потім відрився знову під вивіскою інформаційних послуг. До нас надходилили дзвінки, надходила інформація. Відтак, ми зареєстрували матеріали справи. Було відрито кримінальне провадження. У суді отримали дозвіл на обшук, провели його та вилучили техніку, яку відправили на експертизу. За результатами експертизи стане зрозуміло, чи це техніка для надання інформаційних послуг, чи — для ігор.
За словами Валерія Рибака, відкрито кримінальне провадження за ст. 202 ККУ (заняття гральним бізнесом. Карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання).