В Івано-Франківську мешкає песик, який дуже полюбляє співати

Щоб стати жителем обласного центру довелося пройти кастинг по фотографії. Переміг саме Денді, пише pro.te.ua.

І переїхав жити на Пасічну. Вже тоді в очі кинулася його неймовірна харизматичність, хоча ніхто і здогадатися не міг, що він ще й напрочуд талановитий.

Ось так Денді і переїхав жити в Івано-Франківськ, мікрорайон Пасічна.

Вперше він заспівав коли у господині на телефоні заграла мелодія виклику. Тоді всі подумали, що собака просто дає знати, що варто взяти телефон. Але з часом зауважили, що як тільки телефон «заграє», Денді починає підспівувати.

Через якийсь час йому набридла одноманітна мелодія телефону і він почав співати під телевізор. Тепер це його улюблене заняття. У музичних уподобаннях він невибагливий, була б музика, а він завжди підтримає.

Одного разу Денді спробував співати під трансляцію засідання Верховної ради. Але співав недовго, бо хто як не собака добре відчує, коли люди брешуть як собаки. А щодо трансляції Служби Божої, то Денді не пропускає жодної.

Присутність у квартирі такого співака створює лише одну незручність. Якщо хочеться спокійно подивитися телевізор, Денді доводиться закривати в іншій кімнаті – інакше доведеться слухати тільки його спів.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!