Тіна Кароль впала на репетиції свого концерту в Києві (ВІДЕО)

На генеральній репетиції співачки один з музичних телеканалів встановив WEB-камеру. Журналісти каналу відзначають, що Кароль у відмінній фізичній формі драйвово танцює разом з балетом «Фрідом». Правда, під час репетиції одного з танцювальних номерів вистави Кароль не впоралася з підтримкою і впала. Обійшлося без травм, співачка тут же піднялася і продовжила репетицію далі.

Як відомо, співачка вийде на сцену в Києві двічі – в 16-00 і 19-00 Денний концерт співачки буде благодійним, свій гонорар Кароль віддасть своєму благодійному Фонду «Полюс тяжіння», який за ці гроші зможе купити необхідне медичне обладнання в одне з дитячих онкологічних відділень в нашій країні.

На даний момент допомога надана вже 18-ти містах. Через велику кількість бажаючих потрапити на концерт, Кароль під час свого туру вже грала по два концерти поспіль в Одесі, Харкові та Львові. Крім Києва, співачка вийде на сцену двічі підряд в Дніпропетровську.

Тур співачки «Я все ще люблю» завершиться в кінці травня. За три місяці сольного туру співачка виступить у 26-ти містах України. У травні Кароль чекають ще в десяти містах нашої країни.

Нагадаємо, Тіна Кароль другий рік поспіль здобула перемогу в номінації «Краща співачка року» за версією Національної Музичної премії YUNA