Івано-Франківськ вже неодноразово займав найвищі сходинки у рейтингу найкомфортніших міст для життя в Україні. Затишне старовинне місто, яке в якому гармонійно поєднались неймовірна природа і урбаністика, історія і сучасні житлові комплекси, не залишає нікого байдужим.

Однак бажання оселитися в одному з найкомфортніших куточків країни не завжди співпадає з фінансовими можливостями потенційних покупців нерухомості. А політика банків в наш час надто сувора до клієнтів. От і виходить, що мрію про власну затишну оселю доводиться відкладати на потім.

В ЖК “Левада” з розумінням ставляться до економічних реалій сьогодення і йдуть на зустріч своїм клієнтам. Компанія пропонує розтермінування на житло на найвигідніших умовах в Івано-Франківську!

Адже, якщо більшість забудовників пропонують розтермінування платежів на рік чи два максимум, то ЖК “Левада” пропонує безвідсоткове розтермінування до 4 років при придбанні квартир у кварталі “Галицький”.

Тут можна придбати квартиру від забудівника в Івано-Франківську за дуже привабливою ціною!

Простий і прозорий механізм прямої співпраці компанії-забудовника з клієнтом дозволяє обійтися без залучення банківських кредитів з, зазвичай, “драконівськими” відсотковими ставками. Вам не доведеться збирати десятки довідок, пізнавши всі принади української бюрократичної машини, та підписувати стоси паперів.

Ще однією перевагою програми розтермінування від ЖК “Левада” є найнижча відсоткова ставка першого внеску – всього 10% від вартості квартири у кварталі “Галицький”. Ви самі обираєте зручний спосіб оплати – щомісячно або щоквартально.

В кварталі “Галицький” від ЖК “Левада” здійснюються мрії!

Якщо ви досі вибираєте, де купити квартиру в новобудові від забудівника – звертайтесь в офіс ЖК “ЛЕВАДА”: м. Івано-Франківськ, вул. В. Стуса, 40

ЖК «ЛЕВАДА» – З НАМИ ЗАВЖДИ НАДІЙНО І ВЧАСНО!

https://levada.if.ua