Поблизу нового моста через Бистрицю планують облаштувати пасічнянську стометрівку та зелену зону для відпочину, а також звести школу, дитячий садок та новий сучасний житловий комплекс.

Грандіозні плани розвитку мікрорайону Пасічна поступово втілюються в життя.

Паралельно з будівництвом нового моста через Бистрицю-Солотвинську в районі вулиць Хіміків – Целевича вже незабаром з’явиться квартал “Галицький” – житловий комплекс від ЖК “Левада”. Тут можна придбати квартиру від забудівника в Івано-Франківську за дуже привабливою ціною.

Поруч з кварталом буде прогулянково-відпочинкова зелена зона «Парк ілюзій» зі скалодромом, “живим” лабіринтом із зелені та квітів, оглядовою вежею, сучасними лазанками, барбекю-зоною, спортивними майданчиками із тренажерами та ігровими атракціонами. Також передбачена і зона для «тихого відпочинку» – лавочки та столи для шахів.

Однією з суттєвих переваг кварталу «Галицький» є зручне транспортне сполучення з центральною частиною міста, адже новий міст з однойменною назвою будується на відстані всього 200 метрів від житлового комплексу.

Квартал “Галицький” розташований в унікальному місці. Тут і неперевершені краєвиди, і екологічно чиста місцевість, і розвинена інфраструктура: поруч – школа, дитячий садок та поліклініка, неподалік – церква та парк, в кількох хвилинах ходьби – басейн ІФНМУ та футбольне поле, а на території самого кварталу – сучасний дитячий та спортивний майданчики, кафе, магазини і дитяча кімната.

В кварталі “Галицький” від ЖК “Левада” здійснюються мрії!

Якщо ви досі вибираєте, де купити квартиру в новобудові від забудівника – звертайтесь в офіс ЖК “ЛЕВАДА”: м. Івано-Франківськ, вул. В. Стуса, 40.

ЖК «ЛЕВАДА» – З НАМИ ЗАВЖДИ НАДІЙНО І ВЧАСНО!

https://levada.if.ua