Кілька років тому з ініціативи Руслана Гаврилків на базі КП Комунгосп було створено власне тепличне господарство, де щороку вирощується тисячі квіток для озеленення нашого міста.
Технологічний процес передбачає ЗАКУПІВЛЮ НАСІННЯ ТА СІЯНЦІВ (у касетах) для подальшого їх вирощування (дорощування) у тепличках. Це доволі клопіткий процес, проте результат цього вартий: маємо квітуче цілий сезон місто та суттєву економію коштів на закупівлях.

У 2020 році комунальниками укладено договір із ТОВ “Плант-Україна” на суму 99 000 грн. В межах існуючого договору придбано насіння чорнобривців – 2000шт, шавлії – 2000, фіалок – 3000, торфу та сіянців (бальзаміну 45 шт., пеларгонії 549 шт., бегонія 284 шт., петунія 852 шт, цінерарія 284 шт)
Крім того з маточних рослин шляхом черенкування працівники тепличного господарства самостійно вирощують 10 видів колеусу, пеларгонію королівську, бегонію, плектрантус, фуксію, іпомею, діхондру.
Також щороку КП Комунгосп закуповує деревця, кущики, чагарники та інший посадковий матеріал, котрий висаджується на вулицях та у скверах нашого міста. До прикладу, минулого року було висаджено деревця та кущі на алеї до джерела, на кільцевій розв’язці та клени по вул. Обліски, і ці роботи планується продовжити. Дуже шкода, що цього року через фінансову скруту ми не можемо дозволити собі більшого обсягу закупівель якісного посадкового матеріалу.
На фото (9.00. 28.04.2020): Руслана Гаврилків у тепличному господарстві КП Комунгосп запрошує на екскурсію всіх бажаючих. Після карантину звісно), – розповів Володимир Гаразд.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!