За словами координоатора проекту в Івано-Франківську Олександра Дутки, у Франківську проект “Ренесанс” представлений після міста Дніпра, де був розроблений культурною асоціацією “Новий Акрополь”, пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.  Над проектом впродовж двох років працювали скульптрори, архітетори і філософи з різних міст України.

Культурний проект «Ренесанс» – це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить 25 інформаційних стендів з фотографічними копіями доби Ренесансу п’яти основних розділів, які характеризують цю добу і допомагають більш яскраво побачити надбання, що дійшли до нас . Зокрема, це  архітектура, музика, скульптура, алхімія, живопис. Серед експозицій також  реконструйовані костюми доби Відродження, машини Леонардо да Вінчі, модель храму Темп’єто Сан-Пьєтро-ін-Монторіо Браманте, інсталяція алхімічної міні-лабораторії, міні-скульптура Мікелоанджело – Давид, яка зробила відомою в свій час Флоренцію.

В рамках проекту, який триватиме до 9 жовтня, відбудуться екскурсії картинами, перегляди кіно доби Ренесанс, майстер-класи. Також всі бажаючі і дорослі і діти зможуть спробувати побудувати міст за проектом Леонардо да Вінчі. 

 

ї