Команда OGOGO! поспілкувалась з командою засновниць замороженого печива “КУКСІ”, аби розповісти вам усі секрети цього смаколика.

Дві сестри – Оля і Іра живуть у різних містах – Львів та Івано-Франківськ.

Оля у Львові займається овочево-фруктовими букетами.  Іра у Франківську чотири роки працювала дитячим аніматором, вона фахівець із організаційної психології. Одного дня дівчата вирішили об’єднатись заради цікавого проєкту, як виявилось вони першими в Україні почали робити  заморожене тісто для печива.

“Одної ночі я не могла заснути – так хотіла домашнього печива.  Але було лінь о першій ночі розводити безлад, гудіти міксером. І дуже шкодувала, що в морозильнику не було запасів. Другу половину ночі я не могла заснути через новонароджену ідею. Я завжди знала, що моя любов до їжі приведе мене до успіху”, – розповідає Оля.

Куксі – це печиво, зі смаком дитинства

Цю технологію кожен із нас бачив у своєму дитинстві – нічого нового. Найважчим, зізнаються дівчата, було правильно підібрати складники. То був найбільш затратний етап по часу, та й по ціні. Та все ж Оля й Іра його пройшли.

“Замісити тісто в порівнянні недовгий процес, а от підготувати все – очистити лаванду, подрібнити шоколад – це трудоємкий процес! А опісля потрібно все помити і прибрати – напевне це і займає найбільше часу”

Ніякої мороки, зважування інгредієнтів і муки по цілій кухні. Все готове для твого комфорту. Ви можете бути певні, що перед вами чиста натуральність. Ніяких штучних розпушувачів і Боже борони консервантів.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!